با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
اشتراک گذاری صفحه در تماس‌های ویدیویی واتساپ ویندوز
عکس : اشتراک گذاری صفحه در تماس‌های ویدیویی واتساپ ویندوز
.
واتساپ، برنامه پیام رسانی آنی محبوب متعلق به متا (فیسبوک سابق)، قابلیت اشتراک گذاری صفحه نمایش را برای تماس‌های ویدیویی در نسخه بتای ویندوز معرفی کرده است. این ویژگی به آزمایش کنندگان نسخه بتا اجازه می‌دهد تا با انتخاب گزینه در نظر گرفته شده در بخش کنترل پنل تماس ویدیویی، محتوای صفحه نمایش خود را در طول تماس‌های ویدیویی با مخاطبین به اشتراک بگذارند.

به اشتراک گذاری صفحه نمایش در طول تماس‌های ویدیویی واتساپ


کاربران می‌توانند انتخاب کنند که یک پنجره خاص یا کل صفحه خود را با همه شرکت کنندگان در تماس ویدیویی به اشتراک بگذارند. علاوه بر این، شرکت کنندگانی که از گوشی‌های هوشمند استفاده می‌کنند نیز می‌توانند محتوای صفحه اشتراک گذاری شده را مشاهده کنند. در حال حاضر، ویژگی اشتراک گذاری صفحه برای تعداد محدودی از کاربران که آخرین نسخه بتای واتساپ را برای ویندوز از طریق فروشگاه مایکروسافت نصب کرده‌اند، در دسترس است. به گفته WABetaInfo، برخی از کاربران نسخه پایدار نیز این به‌روزرسانی را دریافت می‌کنند. بنابراین، اگر علاقه‌مند به تست این ویژگی جدید هستید، می‌توانید به فروشگاه مایکروسافت سری بزنید.
علاوه بر اشتراک گذاری صفحه، واتساپ به‌روزرسانی‌های دیگری را نیز به نسخه بتای ویندوز اضافه کرده است. به عنوان مثال، اخیراً یک ابزار برش در ویرایشگر داخلی برنامه ادغام شده است. این ابزار کاربران را قادر می‌سازد تا تصاویر را مستقیماً در خود واتساپ به راحتی برش دهند و نیازی به استفاده از ابزارهای ویرایش خارجی نداشته باشند.

علاوه بر این، واتساپ یک صفحه کلید ایموجی بازطراحی شده را نیز برای آزمایش کنندگان منتخب نسخه بتا در پلتفرم اندروید معرفی کرده است. صفحه کلید جدید تجربه کاربری بهبود یافته‌ای را با دید وسیع‌تر فراهم می‌کند. کاربران می‌توانند با اسکرول صفحه کلید به سمت بالا به نمای وسیع‌تری از ایموجی‌ها دسترسی داشته باشند. صفحه کلید ایموجی بازطراحی شده نه تنها عملکرد بهبود یافته اسکرول را ارائه می‌دهد، بلکه شامل برگه‌های بازطراحی شده برای دسترسی به بخش‌های GIF، استیکر و آواتار نیز می‌باشد. واتساپ همچنین در حال کار بر روی طراحی جدید دکمه اکشن شناور بوده و گزینه اشتراک گذاری عکس با کیفیت بالا را نیز در نسخه بتای اندروید معرفی کرده است.
ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین