با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
نسخه‌ ویژه ایکس‌باکس سری S و X در رنگ و ظرفیت جدید معرفی شد
عکس : نسخه‌ ویژه ایکس‌باکس سری S و X در رنگ و ظرفیت جدید معرفی شد
.

دیشب مایکروسافت سه نسخه‌ی جدید از کنسول بازی Xbox را معرفی کرد. دو تای آنها تماماً دیجیتال هستند و نه‌تنها درایو نوری ندارند، بلکه امکان نصب آن نیز وجود ندارد. در ادامه می‌توانید تصاویر و اطلاعات بیشتر درباره‌ی نسخه‌های جدید ایکس‌باکس سری ایکس را ببینید.به گزارش سرویس اخبار بازی و گیمینگ سایت شات ایکس و به نقل از شهر سخت افزار دیشب مایکروسافت سه نسخه‌ی جدید از کنسول بازی Xbox را معرفی کرد. دو تای آنها تماماً دیجیتال هستند و نه‌تنها درایو نوری ندارند، بلکه امکان نصب آن نیز وجود ندارد. در ادامه می‌توانید تصاویر و اطلاعات بیشتر درباره‌ی نسخه‌های جدید ایکس‌باکس سری ایکس را ببینید.
نسخه‌های جدید 2024 ایکس باکس سری اس و ایکس

ایکس باکس سری اس و ایکس سفید رنگ
عکس : ایکس باکس سری اس و ایکس سفید رنگ

مایکروسافت می‌گوید Xbox Series X 1 TB Digital Edition که تنها در رنگ سفید عرضه می‌شود، گزینه‌ی عالی برای گیمرهایی است که بازی‌ها را فقط از طریق اینترنت نصب می‌کنند و سرعت و کارایی بالا اولویت آنها است.

نسخه‌ی Xbox Series X - 2 TB Galaxy Black Special Edition هم دارای رنگ‌آمیزی جالبی است که از خاکستری و سبز تشکیل شده است.ایکس باکس سری اس و ایکس خاکستری
عکس : ایکس باکس سری اس و ایکس خاکستری

در طرف مقابل Xbox Series S - 1 TB سفید نیم ترابایت حافظه‌ی بیشتری نسبت به ظرفیت کنونی در اختیار گیمرها قرار می‌دهد. با این حال ممکن است تولید نسخه‌ی مشکی متوقف شود و مایکروسافت تنها نسخه‌ی جدید به رنگ سفید را تولید کند.ایکس باکس سری اس و ایکس مشکی
عکس : ایکس باکس سری اس و ایکس مشکی

در طرف مقابل Xbox Series S - 1 TB سفید نیم ترابایت حافظه‌ی بیشتری نسبت به ظرفیت کنونی در اختیار گیمرها قرار می‌دهد. با این حال ممکن است تولید نسخه‌ی مشکی متوقف شود و مایکروسافت تنها نسخه‌ی جدید به رنگ سفید را تولید کند.

Xbox Series X - 1 TB Digital Edition با قیمت ۴۵۰ دلار عرضه می‌شود اما Xbox Series X - 2 TB Galaxy Black Special Edition با قیمت ۶۰۰ دلار در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. در نهایت به Xbox Series S - 1 TB in Robot White می‌رسیم که ۳۵۰ دلار قیمت دارد. هر سه نسخه‌ی جدید ایکس‌باکس امسال روانه‌ی بازار می‌شوند.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین