با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
کسب درآمد با پرینترهای سه‌بعدی خانگی
عکس : کسب درآمد با پرینترهای سه‌بعدی خانگی
.

محققان یکی از شرکت‌های استارت‌آپی مستقر در پردیس پارک علم و فناوری شیراز پرینترهای سایز خانگی را عرضه کردند که به گفته آنها این دستگاه به توسعه کسب و کارهای کوچک کمک می‌کند.

امین کاشفی، بنیانگذار و مدیر این شرکت استارت‌آپی در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: محصولات ما شامل پرینترهای سه‌بعدی صنعتی و خانگی همچنین تولید مواد سیمانی و سرامیکی دوستدار محیط زیست است.وی استفاده از پرینترهای سه‌بعدی سرامیکی خانگی را تحولی در کاربرد این نوع پرینترها دانست، چون کاربران عادی نیز می‌توانند از این دستگاه با کمترین هزینه کسب درآمد کنند، اظهار کرد: شعار ما توسعه کسب و کارهای خانگی است؛ از این رو ما پرینترهای سه‌بعدی را با قیمت اقتصادی ۶۰ میلیون تومان برای توسعه کسب و کارهای کوچک عرضه کردیم.

کاشفی با اشاره به مزایای پرینترهای خانگی، گفت: پرینترهای سه‌بعدی ۳۰ در ۲۰ در ۲۰ میلی‌متر و وزن ۲۰ کیلوگرم و دقت ۰.۰۱ میلی‌متر به تولید رسیده است. قطر نازل‌های سرامیکی آن ۱.۲ میلی‌متر است. علاوه بر آن این دستگاه دارای مانیتور ۳.۵ اینچی لمسی تحت شبکه با رابط کاربری آسان است و همچنین به سیستم هشدار تعویض کارتریج مجهز است.

مدیر این شرکت استارت‌آپی با بیان اینکه گل مورد نیاز این پرینتر نیز در این شرکت تولید می‌شود، اظهار کرد: پرینترهای سه‌بعدی با کاربرد در بخش‌های صنعتی از دیگر دستاوردهای این شرکت است.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین