با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
اپل ایرپاد پرو 2 را با درگاه USB-C صدای لاسلس و گواهی IP54 به‌روز کرد
عکس : اپل,ایرپاد پرو 2
.

اپل شب گذشته در کنار معرفی سری آیفون 15 اعلام کرد که ایرپاد پرو 2 را با درگاه USB-C صدای لاسلس و گواهی IP54 به‌روز کرده است.

اپل امسال تغییری بزرگی در محصولات خود ایجاد کرده و از درگاه لایتنینگ به USB-C سوئیچ کرده است. در همین راستا، ایرپاد پرو 2 هم برای سازگاری با استاندارد جهانی اتصال مجهز به درگاه USB-C شده و چند قابلیت دیگر نیز دریافت کرده است.ایرپاد پرو 2 جدید با کیس شارژ USB-C اکنون از صدای 20 بیتی و 48 کیلوهرتزی لاسلس (بدون اتلاف) پشتیبانی می‌کند. البته این قابلیت فقط با هدست ویژن پرو اپل که قرار است اوایل سال آینده میلادی در آمریکا عرضه شود، کار خواهد کرد. اپل گفته است که تراشه H2 که در داخل ایرپاد پرو 2 و همچنین ویژن پرو وجود دارد، امکان انتقال صدا بدون افت کیفیت را فراهم می‌کند، اما سوالی که پیش می‌آید این است که چرا این قابلیت در مدل لایتنینگ سال گذشته وجود نداشت.

<strong>اپل</strong> <strong>ایرپاد پرو 2</strong> را با <strong>درگاه USB-C</strong>

قابلیت مهم دیگر ایرپاد پرو 2 جدید پشتیبانی از استاندارد IP54 است که از آن در برابر گردوغبار علاوه‌بر آب و تعرق در نسخه لایتنینگ سال گذشته (با استاندارد IPX4) محافظت خواهد کرد. نسخه جدید همچنین از صدای تطبیقی، صدای شخصی‌سازی شده و آگاهی مکالمه پشتیبانی می‌کند. عمر باتری آن همچنان 6 ساعت برای گوش دادن مدوام موزیک و 30 ساعت با کیس است. شما همچنین می‌توانید این نسخه را با آیفون خود از طریق USB-C شارژ معکوس کنید.

<strong>اپل</strong> <strong>ایرپاد پرو 2</strong> را با <strong>درگاه USB-C</strong>

اپل ایرپاد پرو 2 با درگاه USB-C کماکان 249 دلار قیمت دارد و تنها در یک رنگ سفید عرضه شده است. این ایرباد از اول مهرماه برای خرید قابل دسترس خواهد بود.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین