با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
تغییر و تقلید صدا با هوش مصنوعی برنامه Voicemod
عکس : ویس مد
.

Voicemod برنامه‌ شبیه‌سازی صدا با هوش‌مصنوعی است که محبوبیت بسیار بالایی بین گیمرها و استریمرها دارد. این ابزار قبلا بیش‌از ۱۰۰گزینه برای صداهای هوش مصنوعی ازجمله شخصیت‌های فانتزی محبوب، بازیگران مشهور، فضانوردان و حتی شخصیت‌های اصلی ریک و مورتی را ارائه می‌داد.کاربران Voicemod اکنون می‌توانند از ویژگی AI Voice Creator برای ساخت صداهای مصنوعی سفارشی براساس سن، جنسیت و لحن بیان استفاده کنند. علاوه‌بر این می‌توانید از عملکرد Voicelab برای تنظیم دقیق ترین صداهای مصنوعی بهره بگیرید و برای اعمال تغییرات زیر و بم، فرکانس و جلوه‌های صوتی، دیگر به نرم‌افزارهایی مثل Audacity نیز نیاز نخواهید داشت.

Voicemod ابزاری ایجاد کرده که به شما اجازه می‌دهد صدای مورد نظرتان را براساس یکی از شخصیت‌های کنونی بسازید و سپس پارامترها و جلوه‌های مختلف را تنظیم و صدایی کاملا جدید ایجاد کنید. درنهایت می‌توان صدای سفارشی و شخصی‌سازی‌شده را از طریق Community Voices با دیگران به‌اشتراک گذاشت.شرکت‌ها با فراگیرتر شدن فناوری صدای هوش مصنوعی، با موانع قانونی زیادی مواجه نیستند زیرا اکثر صداها حق کپی‌رایت ندارد.

ابزارهای هوش مصنوعی شبیه‌ساز صدا می‌توانند با تکرار تعداد بی‌پایانی از صداهای معروف واقعی وتخیلی، به ساخت تعداد نامحدودی صدای جدید کمک کند. Voicemod درحال حاضر برای macOS، ویندوز۱۰ و ویندوز۱۱ منتشرشده است و می‌توانید آن را روی لپ تاپ یا کامپیوترتان دانلود و نصب کنید.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین