با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
معرفی کامل هوش مصنوعی Grammarly ابزار ویرایش متن انگلیسی
عکس : هوش مصنوعی Grammarly جهت ویرایش متن
.

در این مطلب به سراغ ابزار ویرایش متن انگلیسی رفتیم و قصد داریم اطلاعات زیادی درباره ابزار هوش مصنوعی Grammarly ارائه دهیم، پس اگر مایلید که در این خصوص اطلاعات بیشتری کسب کنید، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

زبان‌ها پیچیده و گاهی دشوار هستند؛ هر سیستمی که بخواهد در این امر به انسان کمک کند باید انعطاف‌پذیر، دقیق و پر از اطلاعات باشد! ممکن است در حین نوشتن یک متن با این سوالات روبرو شوید: کدام کلمات مناسب نوشتن این متن هستند؟ چگونه جمله‌ای بدون اشتباه گرامری بنویسیم؟ ویرگول و نقطه ویرگول در کجا کاربرد دارند؟ آیا انتهای این جمله باید علامت سوال بگذارم؟ یا همان نقطه مناسب‌تر است؟

ابزار هوش مصنوعی ویرایش متن انگلیسی می‌تواند پاسخ تمام سوالات شما را در یک متن جدید و کاملا درست به شما نشان دهد. ابزار Grammarly در ابتدا در سال 2009 راه‌اندازی شد. سپس نسخه جدید برنامه آن، صفحه‌کلید تلفن هوشمند و افزونه گوگل داک آن به وجود آمد تا نوشتار انگلیسی کاربران را بهبود بخشیده و اشتباهات موجود در متن کاربران را تصحیح کند. این ابزار توسط یک سیستم پیشرفته هدایت می‌شود که قوانین، الگوها و تکنیک‌های هوش مصنوعی مانند یادگیری ماشینی، یادگیری عمیق و پردازش زبان را ترکیب می‌کند.سیستم هوش مصنوعی به این صورت است که با استفاده از تکنیک‌های مختلف روش انجام یک کار را از انسان تقلید می‌کند. ابزار هوش مصنوعی ویرایش متن انگلیسی Grammarly نیز یادگیری ماشینی را با انواع رویکردهای پردازش زبان طبیعی ترکیب کرده و بخش‌هایی از زبان انسان مانند ساختارهای دستوری، جملات، پاراگراف‌ها و غیره را تحلیل و پردازش می‌کند. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا بیشتر با ابزار هوش مصنوعی ویرایش متن انگلیسی آشنا شوید.

<strong>ابزار ویرایش متن انگلیسی</strong>

ابزار هوش مصنوعی ویرایش متن انگلیسی (Grammarly) چیست؟

بخش مهمی از ساخت یک سیستم هوش مصنوعی آموزش آن است. هوش مصنوعی مانند بچه‌ها باید در همان ابتدا از اطرافیان آموزش خوبی ببیند و از طریق مشاهده رفتارهای دیگران تقویت شود.

ابزار هوش مصنوعی ویرایش متن انگلیسی Grammarly یک دستیار تایپ است که اشتباهات املایی، دستور زبان، قوانین نقطه‌گذاری، میزان فهم مخاطب از نوشته و تاثیرگذاری متن انگلیسی را بررسی می‌کند. علاوه بر آن، قادر است سرقت ادبی را شناسایی کرده و جایگزینی برای خطاهای شناسایی شده پیشنهاد کند. همچنین به کاربران اجازه می‌دهد سبک، لحن و زبان نوشته خود را سفارشی‌سازی کنند!

ابزار Grammarly در ابتدا در سال 2009 به عنوان یک برنامه آموزشی برای کمک به دانشجویان در بهبود مهارت‌های انگلیسی طراحی شد. کمی بعد گفته شد که این برنامه برای مشتریانی که از انگلیسی در زندگی روزمره خود استفاده می‌کنند، در دسترس قرار خواهد گرفت.

آوریل 2023 بود که ابزار هوش مصنوعی ویرایش متن انگلیسی Grammarly به نسخه بتا Grammarly GO مجهز شد و پس از راه‌اندازی، اشتباهات متنی را به راحتی تشخیص می‌دهد و محتوای جدیدی را تولید و بازنویسی می‌کند.

<strong>ابزار ویرایش متن انگلیسی</strong>

در همان ابتدای ورود به سایت ابزار هوش مصنوعی ویرایش متن انگلیسی (Grammarly)، باید با ایمیل خود یک اکانت بسازید و سپس وارد سایت شوید. سپس سایت از شما سوالاتی می‌پرسد تا گزینه‌های سفارشی‌سازی زیادی را در اختیارتان قرار دهد. پس از آن می‌توانید روی Get Grammarly for windows بزنید و آن را برای رایانه خود دانلود کنید. استفاده از برنامه Grammarly مسلما آسان‌تر و سریع‌تر خواهد بود. در انتها روی برنامه بزنید و نسبت به ویرایش اشتباهات متن خود اقدام کنید.

البته شما می‌توانید برای نوشتن مطالبتان به سایت این هوش مصنوعی رجوع کرده و نسبت به نوشتن ایمیل، کپشن اینستاگرام، برنامه و گزارش کاری، مقاله و غیره اقدام کنید. از طریق این آدرس به سایت ابزار هوش مصنوعی ویرایش متن انگلیسی رفته و از دریافت و ادیت متن‌های جدید و بی‌عیب و نقص خود لذت ببرید.

مزایای استفاده از ابزار هوش مصنوعی ویرایش متن انگلیسی (Grammarly)

ابزار هوش مصنوعی ویرایش متن انگلیسی Grammarly ابزار بسیار مفید و کاربردی برای رفع اشتباهات متنی است. این هوش مصنوعی قادر است علاوه بر رفع اشتباهات اساسی گرامری، کلمات زیاد استفاده شده را نیز تشخیص دهد و کلمات جدید دیگری را جایگزین آنها کند.

هدف کارشناسان Grammarly این است که شنیده شدن و فهمیدن را برای همه ممکن سازند. اما هیچ مجموعه‌ای از قوانین وجود ندارد که برای هر فردی در هر موقعیتی کار کند. بنابراین این هوش مصنوعی است که می‌تواند به افراد کمک کند تا انواع مختلفی از اطلاعات را با هم ترکیب کرده و خود را با شرایط موجود وفق دهند.

<strong>ابزار ویرایش متن انگلیسی</strong>

اگر قصد دارید درخواستی برای یک شغل بنویسید و یا حتی مشغول نوشتن یک جوک هستید، در تمام این موقعیت‌ها ابزار هوش مصنوعی ویرایش متن انگلیسی (Grammarly) می‌تواند متنی قابل فهم‌تر و بدون اشتباهی را به شما تحویل دهد.

همچنین برای نوشتن رزومه کاری، نامه رسمی، کپشن اینستاگرام، برنامه کاری، ایمیل، گزارش کاری و مقاله نیز می‌توانید روی ابزار هوش مصنوعی ویرایش متن انگلیسی (Grammarly) حساب کتید. بخاطر داشته باشید که با استفاده از متن‌های بدون اشتباه و جذاب می‌توانید بر تعداد مخاطبان خود افزوده و تاثیر خوبی روی افرادی که نوشته شما را می‌خوانند باقی بگذارید.

البته هوش مصنوعی نیز مانند انسان گاهی اوقات خطا می‌کند. به خصوص زمانی که موقعیت جدید باشد و ابزار تجربه زیادی از آن نداشته باشد. هوش مصنوعی Grammarly بر روی متن نوشته شده آموزش داده می‌شود، بنابراین در تشخیص مشکلات متنی خوب عمل می‌کند. ولی خوب است بدانید که اگر از قصد اشتباهاتی را در جملات خود قرار بدهید، امکان دارد که این ابزار نتواند آنها را تشخیص دهد!

این سرویس آنلاین به سرعت نوشتن شما را بهتر می‌کند و باعث می‌شود شبیه یک فرد حرفه‌ای به نظر برسید! در مقابل، برخی از کاربران Grammarly را به دلیل پیشنهادات نادرست، نادیده گرفتن لحن و زمینه، و کاهش آزادی بیان نویسندگان مورد انتقاد قرار داده‌اند.

جمع‌بندی مقاله ابزار Grammarly

ما سعی کردیم در این مطلب به بررسی ابزار ویرایش متن انگلیسی بپردازیم. ابزار هوش مصنوعی ویرایش متن انگلیسی Grammarly اشتباهات املایی، دستور زبان، قوانین نقطه‌گذاری، میزان فهم مخاطب از نوشته و تاثیرگذاری متن انگلیسی را بررسی می‌کند.

همچنین می‌تواند سرقت ادبی را شناسایی کرده و جایگزینی برای خطاها پیشنهاد دهد. کاربران می‌توانند برای نوشتن رزومه کاری، نامه رسمی، کپشن اینستاگرام، برنامه کاری، ایمیل، گزارش کاری و مقاله از ابزار هوش مصنوعی ویرایش Grammarly استفاده کنند.

ابزار هوش مصنوعی ویرایش متن انگلیسی Grammarly بخش‌هایی از زبان انسان مانند ساختارهای دستوری، جملات، پاراگراف‌ها و غیره را تحلیل و پردازش می‌کند و سپس به شناسایی اشتباهات موجود در متن انگلیسی می‌پردازد. برای اطلاعات بیشتر در این حوزه به مقاله توجه کنید.

از اینکه تا انتهای مطلب “ابزار ویرایش متن” همراه ما بودید، بسیار سپاسگزاریم. امیدواریم که این مقاله برایتان مفید واقع شده باشد و توانسته باشید از امکانات این ابزار هوشمند برای انجام کارهای مختلف خود استفاده کنید. فراموش نکنید که نظرات خودتان را در بخش کامنت‌ها با ما و دوستانتان به اشتراک بگذارید؛ همچنین اگر سوالی دارید از کارشناسان سایت بپرسید. برای اخبار بیشتر در این حوزه نیز با ما همراه باشید.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین