با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
با هوش مصنوعی جدید وان پلاس می‌توانید موزیک ویدئو بسازید
عکس : ساخت موسیقی با هوش مصنوعی وان پلاس

۱۴:۲۲-۰۱ آذر ۱۴۰۲۸۶۰۳۳۹۳

با هوش مصنوعی جدید وان پلاس می‌توانید موزیک ویدئو بسازیدعلمی پزشکیفناوری

نظر دادن

اشتراک گذاری

دانلود PDF

با هوش مصنوعی جدید وان پلاس می‌توانید موزیک ویدئو بسازید

در هوش مصنوعی AI Music Studio وان پلاس علاوه‌ بر ساخت موسیقی با کلام در سه سبک، می‌توانید موزیک ویدئو نیز بسازید.

هوش مصنوعی تقریباً راه خود را به تمامی پلتفرم‌ها و رسانه‌های آنلاین و دیجیتال باز کرده است؛ گوگل هوش مصنوعی را به برنامه‌های خود آورده است و شرکت متا نیز مسنجر فیسبوک، اینستاگرام و واتس‌اپ را به هوش مصنوعی مجهز می‌کند. اکنون، شرکت وان پلاس نیز با « AI Music Studio » به کارزار هوش مصنوعی می‌پیوندد.

AI Music Studio یک ابزار آنلاین رایگان است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا به راحتی از طریق پرامپت ترانه، موسیقی و موزیک ویدئو تولید کنند. برای استفاده از این هوش مصنوعی، کافی است یک حساب کاربری در سایت آن ایجاد کنید. پس از ثبت‌نام، یکی از سبک‌های موسیقی را انتخاب کنید که در حال‌حاضر فقط رپ، پاپ و EDM ارائه می‌شود؛ پس از مشخص‌کردن حال‌ و هوا و مود آهنگ می‌توانید تم موزیک ویدئو را نیز تعیین کنید.

ساخت موسیقی با هوش مصنوعی جدید وان پلاس

پس از انجام مراحل بالا، در آخر نیز باید به هوش مصنوعی بگویید که می‌خواهید آهنگ شما درمورد چه چیزی باشد. بقیه فرایند را به هوش مصنوعی بسپارید تا آهنگی را که درخواست داده‌اید بسازد. اگر ترانه‌ای که می‌خواستید کاملاً مطابق نظرتان نبود، با یک بازسازی ساده می‌توان خروجی را به خوبی تنظیم کرد. پس از پایان ساخت آهنگ، می‌توانید آن را به اشتراک بگذارید، دانلود کنید و از آن‌چه ساخته‌اید لذت ببرید.

وان پلاس علاوه‌ بر عرضه این هوش مصنوعی، مسابقه‌ای نیز تدارک دیده است. کاربران آمریکای شمالی، اروپا و هند می‌توانند آهنگ‌های خود را تا ۱۷ دسامبر (۲۶ آذر) ارسال کنند و از میان آن‌ها ۱۰۰ برنده از هر منطقه انتخاب خواهد شد. جایزه افراد برگزیده نیز کوپن خرید محصولات وان پلاس است.

نکته‌ای که باید به آن توجه شود این است که این هوش مصنوعی پرامپت‌هایی با مضامین نامناسب یا توهین‌آمیز یا مواردی که قوانین کپی‌رایت را نقض می‌کنند را انجام نمی‌دهد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین