با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
آخرین پیش‌بینی‌ها از آینده بیت‌کوین
عکس : پیش‌بین بیت‌کوین

داده‌های کوین مارکت کپ نشان داد که قیمت بیت‌کوین در هفت روز گذشته بیش از ۲ درصد کاهش یافته، با این حال، ممکن است روزهای آینده وضعیت این رمزارز دیجیتال متفاوت شود.

به تازگی تحلیلگر محبوب رمزارزها، میلکی‌بول، توییتی منتشر کرده که در آن پیشرفت جالبی را برجسته کرده است. بر این اساس، از دیدگاه کوتاه‌مدت، هیچ چیز نزولی به نظر نمی‌رسد، بلکه در حال افزایش برای حرکت بعدی است.

این مورد در اوضاعی برای گاوها رخ داده است که بیت‌کوین به معاملات بالای سطح حمایت حیاتی خود ادامه می‌دهد و سیزدهمین جریان صندوق‌های قابل معامله در بورس به‌صورت متوالی مثبت است.

به گزارش سرویس اخبار ارز دیجیتال سایت شات ایکس و به نقل از ایسنا تجزیه و تحلیل ای‌ام‌بی‌کریپتو (AMBCrypto) از داده‌های کریپتوکوانت نشان داد که CDD باینری بیت‌کوین سبز است، یعنی حرکات دارندگان بلندمدت در هفت روز گذشته کمتر از میانگین بوده است. با این حال، بقیه معیارها بسیار نزولی به نظر می‌رسد؛ به‌عنوان مثال، سپرده خالص بیت‌کوین در صرافی‌ها در مقایسه با میانگین هفت روز گذشته بالاتر بود. نسبت سود خروجی خرج‌شده (aSORP) آن نیز قرمز بود، به این معنی که فروش بسیاری از سرمایه‌گذاران با سود همراه است که در میان بازار صعودی، می‌تواند نشان‌دهنده بازار بالا باشد.

علاوه بر این، شاخص ترس و طمع بیت‌کوین در زمان انتشار این مطلب ۷۲ بود، به این معنی که بازار در مرحله طمع قرار دارد. هر زمان که معیار به این سطح برسد، تغییرات اصلاح قیمت زیاد است. با این حال، داده‌های گلسنود نشان‌دهنده شاخصی است که به پمپ قیمت اشاره می‌کند.

به نقل از کریپتو، نشانگر Pi Cycle Top بیت‌کوین مشخص کرد که قیمت بیت‌کوین در آستانه رسیدن به میانگین متحرک ۱۱۱ روزه (MA) است. بنابراین، پس از رسیدن بیت‌کوین به سطح حمایت که نشان‌دهنده پایین بودن بازار است، شانس بازگشت به بازار بالاست.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۲.۵۴ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۳۸ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۵۲.۶۶ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین است که ۰.۱۱ درصد کاهش روزانه را ثبت کرده است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۴۵.۳ میلیارد دلار است که ۳۹.۴۱ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۳.۹۱ میلیارد دلار است که ۸.۶۳ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۴۰.۹۱ میلیارد دلار است که ۹۰.۳۱ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین