با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
سقوط بیت‌کوین به کانال ۶۲ هزار دلار
عکس : بیت‌کوین

بیت‌کوین از زمانی که در اوایل این ماه به سطح ۷۱ هزار دلاری رسید، روند نزولی داشته است. اتریوم نیز همچنان به کاهش ادامه داده است، زیرا معامله‌گران منتظر هستند تا صندوق‌های قابل معامله در بورس اتریوم عرضه شوند.

بازار سفته‌بازی محتاطانه عمل کرده است زیرا سود باز در معاملات آتی بیت‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۷۶ درصد کاهش یافت. شاخص ترس و طمع رمزارزها در آستانه آخرین هفته معاملاتی ژوئن خنثی ظاهر شد و نسبت به طمع افراطی مشاهده شده در هفته اول این ماه تغییر شدید ثبت کرد.

به گزارش سرویس اخبار ارز دیجیتال سایت شات ایکس و به نقل از ایسنا معاملات آتی سهام ثابت بود و شاخص میانگین صنعتی داوجونز تا ساعت هشت و ۳۰ دقیقه بعد از ظهر به وقت شرقی ۰.۰۵ درصد کاهش یافت. معاملات آتی وابسته به اس اند پی ۵۰۰ به میزان ۰.۰۵ درصد افزایش یافت و نزدک ۱۰۰ نیز ۰.۱۶ درصد صعود کرد.

کریپتو گزارش کرد این هفته، تمرکز سرمایه‌گذاران بر شاخص هزینه‌های مصرف شخصی، شاخص تورم ترجیحی فدرال رزرو خواهد بود که قرار است روز جمعه منتشر شود. ابزار CME FedWatch Tool در نشست آتی کمیته بازار آزاد فدرال در ۳۱ جولای، احتمال ۹۰ درصدی ثابت ماندن نرخ‌های بهره در نشست ۳۱ ماه جولای را پیش‌بینی کرد.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۲.۲۹ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۲.۵۸ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۵۴.۱۱ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین است که ۰.۱۰ درصد افزایش روزانه را ثبت کرده است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۴۴ میلیارد دلار است که ۲۸.۵۸ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۳.۵۷ میلیارد دلار است که ۸.۱۰ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۳۹.۶۵ میلیارد دلار است که ۹۰.۱۱ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین