با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
دانلود اپلیکیشن بلو اسکای برای گوشی های اندروید و آیفون
عکس : اپلیکیشن بلواسکای
.

جک دورسی بنیان‌گذار توییتر پس از جدایی از توییتر تصمیم گرفته تا شبکه اجتماعی خودش را تأسیس کند. بلواسکای قرار است یک شبکه اجتماعی غیرمتمرکز و «ضد ایلان ماسک» باشد! حالا پس از حدود ۶ هفته از انتشار نسخه iOS، اپلیکیشن بلواسکای برای اندروید سرانجام منتشر شده است.

شکی نیست که تغییرات عمده ایلان ماسک در توییتر طرفداران و البته منتقدانی دارد. بسیاری از کاربران قدیمی توییتر احساس می‌کنند این شبکه اجتماعی دیگر باب میلشان نیست. اگر شما هم از این دسته کاربران هستید شاید بلواسکای گزینه مناسبی برایتان باشد. استفاده از بلواسکای البته کماکان نیاز به دعوتنامه دارد. البته می‌توانید کماکان در صف انتظار آن نام‌نویسی کنیدتوییتر البته مشابه‌های کمی ندارد اما از آن‌جا که بلواسکای توسط بنیان‌گذار توییتر تأسیس شده، احتمالاً بهترین جایگزین آن هم باشد. بلواسکای در حال حاضر تنها بیش از ۲۵ هزار کاربر دارد. این شبکه اجتماعی هنوز در حال آزمون و خطا و فراهم کردن ظرفیت مناسب شبکه برای کاربران جدید است. به همین خاطر هر کاربر تنها چند دعوتنامه دارد که می‌تواند برای دوستانش ارسال کند.

در حال حاضر البته بلواسکای محدودیت‌هایی هم دارد. به‌خاطر کاربران محدود، احتمالاً نمی‌توانید بسیاری از افراد مورد نظرتان را درون آن پیدا کنید. همچنین برخی قابلیت‌های ساده مثل پیام شخصی دایرکت هنوز در بلواسکای اضافه نشده است. با این‌حال اگر خصوصاً از سیاست‌های ایلان ماسک بیزارید روی بلواسکای حساب ویژه باز کنید!

دانلود بلواسکای برای اندروید و آیفون

بلواسکای برای گوشی‌های اندرویدی و آیفون را می‌توانید از لینک‌های زیر دریافت کنید. حواستان باشد همان‌طور که گفتیم استفاده از بلواسکای بدون دعوتنامه هنوز ممکن نیست:

دانلود نرم افزار بلو اسکای برای گوشی های اندروید

دانلود نرم افزار بلو اسکای برای گوشی های آیفون

برای نام‌نویسی در صف انتظار Bluesky هم می‌توانید اینجا کلیک کنید.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین