با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
آخرین خبر
آخرین خبر
تقویم
- 12 شهریور 1402
Avatar
.
نیسان مورانو ۲۰۲۴ معرفی شد
عکس : مورانو ۲۰۲۴
.

نیسان مورانو 2024 با تغییرات جزئی و افزایش قیمت معرفی شد. در ادامه با مشخصات و امکانات شاسی بلند ژاپنی Nissan Murano آشنا خواهیم شد.نیسان تیپ پایه S نیسان مورانو 2024 را حذف کرده و اکنون تیپ پایه این خودرو همان تیپ SV خواهد بود. تیپ SV که نسخه محرک جلو است 39 هزار و 255 دلار قیمت دارد که نیسان قیمت آن را نسبت به نسخه سال قبل 760 دلار افزایش داده است. قیمت سایر تیپ‌های این خود به شرح زیر است:

البته بخشی از این افزایش قیمت به افزایش هزینه حمل تا مقصد مربوط می‌شود که از ۱۲۹۵ دلار سال قبل به ۱۳۳۵ دلار در سال جاری افزایش پیدا کرده است.

امکانات رفاهی و ایمنی

نیسان برای شاسی بلند قدیمی مورانو در مدل 2024 نسبت به سال قبل تغییرات خاصی را در نظر نگرفته و فقط تیپ SV این خودرو اکنون به‌شکل استاندارد از سقف پانوراما بهره می‌برد.

نیسان مورانو 2024 بر اساس نوع تیپ به امکانات متعددی چون سیستم اطلاعاتی سرگرمی نیسان کانکت با اندروید اتو و اپل کارپلی، کنترل تهویه اتوماتیک دو منطقه‌ای، چراغ‌های جلو و عقب LED، سیستم صوتی پریمیوم Bose با 11 بلندگو، نورپردازی داخلی LED، تریم طرح چوب، صندلی‌های چرمی با دوخت الماسی و رینگ‌های 20 اینچی مجهز شده است. تمام تیپ‌های این خودرو نیز به پکیج Safety Shield 360 نیسان شامل سیستم‌های ایمنی و کمک‌راننده مجهز شدند.

مشخصات فنی

نیسان مورانو 2024 همانند قبل از موتور 3.5 لیتری V6 تنفس طبیعی بهره می‌برند که دارای تکنولوژی زمان‌بندی متغیر سوپاپ بوده و می‌تواند قدرتی برابر با 260 اسب بخار را به تولید برساند. قدرت تولید شده از این پیشرانه نیز توسط گیربکس CVT به چرخ‌های جلو یا تمام چرخ‌ها منتقل می‌شود.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین