با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
شرایط فروش وانت پراید از سوی سایپا اعلام شد مهرماه 1402
عکس : شرایط فروش وانت پراید 1402
.

سایپا همانند چند ماه گذشته، شرایط فروش وانت پراید با قیمت قطعی و موعد تحویل فوری را اعلام کرده است. شرایط فروش سایپا 151 از ساعت 11 صبح روز شنبه، پانزدهم مهرماه 1402، برقرار شده و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد. متقاضیان خرید این خودرو می‌توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی سایپا ، نسبت به ثبت‌نام در شرایط فروش یاد‌شده اقدام کنند.شرایط فروش وانت پراید در مهرماه 1402:

خودروقیمتموعد تحویل
سایپا 151 با لاینر تیپ DA2.390.320.000 ریالفوری

چند نکته در مورد این شرایط فروش وجود دارد. نخست آنکه وانت پراید عرضه‌شده مجهز به کفی پلاستیکی اتاق بار یا لاینر است. اضافه‌شدن این آپشن به وانت پراید باعث شده که قیمت آن نسبت به نسخه ساده، چهار میلیون تومان افزایش یابد. همچنین سایپا 151 عرضه‌شده در این شرایط از نوع DA است. تیپ DA در خانواده محصولات سایپا به خودروهایی اطلاق می‌شود که از سال 1402 وارد بازار شده‌اند. این خودروها به چراغ روشنایی در روز یا دی‌لایت و پوزیشن لایت مجهز هستند.

وانت پراید یا همان سایپا 151، تنها بازمانده از خانواده بزرگ پراید است که همچنان به تولید می‌رسد. این وانت در رده خودروهای تجاری قرار می‌گیرد، ازاین‌رو قیمت‌گذاری دستوری شامل حال آن نمی‌شود. سایپا 151 درحال‌حاضر ارزان‌ترین خودروی تجاری ایران محسوب می‌شود. علاوه‌براین، وانت پراید ارزان‌ترین محصول سایپا است. تولید وانت پراید از سال 1393 آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

پیشرانه 1.3 لیتری هشت سوپاپ پراید موسوم به M13، وظیفه تأمین نیروی وانت پراید را بر عهده دارد. این موتور با آخرین اصلاحات انجام‌شده روی آن، حداکثر 71 اسب‌بخار قدرت و 108 نیوتن‌متر گشتاور آزاد می‌کند. مصرف ترکیبی این وانت که به‌صورت رسمی 6.6 لیتر در صد کیلومتر عنوان شده است، بزرگ‌ترین مزیت سایپا 151 به‌حساب می‌آید.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین