با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
سانگ یانگ کوراندو و هاوال H6 هیبریدی در سامانه خودروهای وارداتی
عکس : سانگ یانگ کوراندو

مهدی تقدسی، مدیر سامانه یکپارچه خودرو، از عرضه دو محصول جدید به سامانه خبر داد. این خودروها شامل سانگ یانگ کوراندو و هاوال H6 هستند. سانگ یانگ کوراندو در دو نسخه تک‌دیفرانسیل و دو دیفرانسیل قابل خرید است و هاوال H6 در قالب نسخه هیبریدی به کشورمان خواهد آمد.

به گزارش سرویس اخبار خودرو سایت شات ایکس و به نقل از نبض فناوری به گفته تقدسی، تا ۲۴ ساعت آینده اطلاعیه جدید سامانه وارداتی‌ها اعلام می‌شود. متقاضیان دارای اولویت خرید در سامانه وارداتی‌ها که ثبت‌نام آن‌ها برای اسفند ۱۴۰۱ بوده است، می‌توانند نسبت به ثبت درخواست اولیه خرید خودرو اقدام کنند.

نگاهی به سانگ یانگ کوراندو

سانگ یانگ کوراندو
عکس : سانگ یانگ کوراندو

سانگ یانگ کوراندو از دهه 1380 تاکنون در قالب نسل‌های مختلف برای مشتریان ایرانی آشنا بوده است. این خودرو در دور جدید واردات خودرو، توسط زیرشاخه وارداتی گروه بهمن یعنی بی‌ام کارز به ایران می‌آید. این خودرو در نسل جدید، به پیشرانه 1.5 لیتری توربوشارژر بنزینی مجهز است که 163 اسب‌بخار قدرت و 280 نیوتن‌متر گشتاور آزاد می‌کند. گیربکس شش سرعته اتوماتیک آیسین نیز وظیفه انتقال قدرت را در این خودرو بر عهده دارد.

همان‌گونه که اندکی پیش اشاره کردیم، سانگ یانگ کوراندو در قالب نسخه‌های دیفرانسیل جلو و دو دیفرانسیل به‌دست مشتریان ایرانی خواهد رسید. هفت کیسه هوا، سیستم ترمز اضطراری خودکار، رادار تعویض خط، دستیار حفظ فاصله ایمنی، سیستم سرگرمی به همراه نمایشگر 10.25 اینچی و کلاستر دیجیتال 9 اینچی ازجمله تجهیزات کوراندو هستند.بررسی کوتاه هاوال H6 هیبریدی

هاوال H6
عکس : هاوال H6

دیگر خودرو وارداتی جدید گروه بهمن در خرداد 1403، هاوال H6 است. گروه بهمن طی دهه 1390 و برای زمانی کوتاه، هاوال H2 را به‌صورت وارداتی در بازار ایران عرضه کرد و اکنون تصمیم دارد تا هاوال H6 را به‌صورت وارداتی در بازار ایران به فروش برساند.

هاوال اچ 6 وارداتی بازار ایران، از پیشرانه هیبریدی بهره می‌برد. پیشرانه هاوال H6 هیبریدی از ترکیب موتور برقی 174 اسب‌بخاری و موتور بنزینی 147.5 اسب‌بخاری تشکیل شده است. این خودرو با مصرف سوخت ترکیبی 5.2 لیتر در صد کیلومتر، گزینه‌ای مناسب برای علاقه‌مندان به محیط‌زیست محسوب می‌شود. هاوال H6 هیبریدی وارداتی بازار ایران، از دستیارهای رانندگی خودران سطح دوم بهره می‌برد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین