با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
کارت سوخت جایگاه‌های سوخت براساس میزان عرضه تأمین می‌شود
عکس : کارت سوخت جایگاه‌های سوخت براساس میزان عرضه تأمین می‌شود
.
«محمد صادقی»، مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: «تعداد کارت سوخت جایگاه‌داران براساس میزان فروش تأمین می‌شود؛ بنابراین به جایگاه‌های سوخت که عرضه کمتری دارند فقط یک کارت سوخت تعلق می‌گیرد.»او در پاسخ به این سؤال که آیا کارت سوخت آزاد جایگاه‌ها جمع‌آوری خواهد شد یا خیر، گفت: «خیر؛ فقط به‌ازای هر سکو یک کارت سوخت باقی خواهد ماند. البته اگر تقاضای مردم از جایگاه سوخت بیشتر باشد، امکان افزایش تعداد کارت‌های اضطراری به‌ازای هر سکو نیز وجود دارد.»

پرسش بعدی خبرنگاران از صادقی در مورد عدم همکاری جایگاه‌داران برای تحویل کارت سوخت یا اتمام شارژ این کارت بود. صادقی در پاسخ گفت: «این موارد از طریق شماره ۰۹۶۲۷ قابل پیگیری است. همچنین جایگاه‌داران در شرایط اضطراری می‌توانند از شرکت پخش منطقه خود درخواست ارائه کارت سوخت یدکی کنند.»

مدیر سامانه هوشمند کارت سوخت با اشاره به اینکه هنوز زمان اجرای این طرح مشخص نیست، گفت: «هدف از این طرح جلوگیری از قاچاق سوخت خواهد بود؛ همان‌طور که در قانون بودجه نیز به الزام استفاده از کارت سوخت شخصی تأکید شده است.»

طرح جمع‌آوری کارت سوخت جایگاه‌ها از ابتدای سال جاری اجرایی شده است. بسیاری از جایگاه‌ها درحال‌حاضر تنها یک کارت سوخت دارند. البته محدودیت سوخت‌گیری نیز برای این کارت‌ها در طول روز در نظر گرفته شده است.
ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین