با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
سازنده فاینال فانتزی 16 دو بازی جدید در دست توسعه دارد
عکس : فاینال فانتزی 16

نائوکی یوشیدا (Naoki Yoshida)، تهیه‌کننده Final Fantasy 16 اعلام کرده است که تیم سازنده اثر مذکور هم‌اکنون روی دو پروژه معرفی نشده کار می‌کند.

به گزارش سرویس اخبار بازی و گیمینگ سایت شات ایکس و به نقل از گیمفا آقای یوشیدا در مصاحبه‌ی جدید خود با وبسایت Gamer.nl پیرامون تغییرات اخیر استودیو و تأثیر آن‌ بر تیم صحبت کرده است. این تهیه‌کننده در مورد اینکه چگونه این تغییرات هیچ‌گونه تاثیری نداشته است، به توضیح پرداخت. آن‌ها مجبور نبودند که فردی را اخراج کنند یا تیم را تغییر دهند. از سوی دیگر، آن‌ها به دنبال توسعه‌دهندگان بیشتری برای پیوستن به تیم هستند.

تهیه‌کننده Final Fantasy 16 در ادامه صحبت‌های خود تایید کرد که تیم‌های او در حال کار بر روی دو بازی جدید معرفی نشده هستند. وی در این باره گفت:

ممکن است به‌زودی اطلاعیه‌هایی در مورد دو بازی جدید که در حال کار روی آن‌ها هستیم، منتشر شود.

با وجود آن که یوشیدا اطلاعات بیشتری را در مورد دو پروژه معرفی ارائه نکرد، اما مدت‌هاست که شایعات زیادی در مورد ریمیک Final Fantasy 9 منتشر می‌شود. بنابراین، طرفداران حدس می‌زنند که این بازسازی ممکن است یکی از این دو پروژه مورد بحث باشد.

این تهیه کننده همچنین اشاره کرده است که زمان برای یک بازی دیگر از Final Fantasy Tactics فرا رسیده است و نشان می دهد که یکی از عناوین آینده می‌تواند دنباله‌ای برای این عنوان باشد. رویدادهای پیش‌روی Summer Game Fest و Xbox Showcase به‌زودی برگزار می‌شوند و ممکن است در آن‌ها شاهد اعلامیه‌های جدید اسکوئر انیکس (Square Enix) باشیم.

نائوکی یوشیدا و تیمش همچنان با انتشار محتوای جدید از Final Fantasy 14 پشتیبانی می‌کنند. همچنین این تیم همزمان روی نسخه‌ی PC بازی Final Fantasy 16 نیز کار می‌کند.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین