با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
هدست واقعیت ترکیبی اپل در رویداد WWDC ماه ژوئن میلادی معرفی خواهد شد
عکس : هدست واقعیت ترکیبی اپل
.
براساس جدیدترین گزارش منتشر شده، هدست واقعیت ترکیبی موردانتظار اپل احتمالا در ماه ژوئن سال جاری میلادی رونمایی خواهد شد. در این راستا، به نظر می‌رسد محصول پرمیوم اپل در طی کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان اپل (WWDC) سال ۲۰۲۳ معرفی خواهد شد. شایعات قبلی ادعا کرده‌اند که هدست واقعیت مجازی / واقعیت افزوده اپل از سال ۲۰۱۵ در دست توسعه و ساخت است و قرار بوده که ماه ژوئن سال ۲۰۲۲ رونمایی شود. ظاهرا اما زمان رونمایی این هدست با تاخیری چند ماهه به ماه ژانویه سال جاری میلادی موکول شده بود و بعد از آن نیز شایعات اذعان داشته‌اند این هدست با تاخیری دیگر بهار سال ۲۰۲۳ معرفی خواهد شد. حالا به نظر می‌رسد زمان نهایی رونمایی هدست واقعیت ترکیبی اپل ماه ژوئن است.


البته باید اشاره کرد که در حال حاضر تمام این اطلاعات بر طبق شایعاتی تایید‌نشده گردآوری شده است و هنوز منبعی به طور قطع اعلام نکرده است که رونمایی هدست واقعیت ترکیبی اپل چه زمانی انجام خواهد شد. این گزارش همچنین ادعا می‌کند که با وجود رونمایی از این هدست هوشمند در طی رویداد WWDC پیش رو، اپل عرضه فیزیکی آن را به اواخر سال ۲۰۲۳ موکول خواهد کرد. در این راستا، منابع خبری اذعان دارند که اپل برنامه دارد حتما تا پایان سال ۲۰۲۳ هدست واقعیت ترکیبی خود را روانه بازار کند.

شایان ذکر است طبق این گزارش، زمان‌بندی اپل برای رونمایی از هدست واقعیت ترکیبی خود ممکن است هرلحظه تغییر پیدا کند و زمان جدیدی توسط غول فناوری آمریکایی در نظر گرفته شود. در این شایعه ذکر شده است که آخرین تاخیر هدست واقعیت ترکیبی اپل مربوط به مسائل سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مختلفی بوده است که اپل را مجبور کرده است تا آن‌ها را برطرف کند. این هدست واقعیت ترکیبی قرار است به محصول بزرگ بعدی اپل بدل شود تا بار دیگر نوآوری این شرکت در تولید محصولات جذاب را به رخ بکشد. البته باید دید اپل آیا اپل می‌تواند توجه کاربران را به این هدست هوشمند جلب کند و گوی رقابت را از دیگر برندهای بازار برباید.

در نهایت باید اشاره کرد که در سالی که دیگر محصولات اپل مانند اپل واچ، ایرپادز و آیپد احتمالا تغییر و تحول چندانی نخواهند داشت، هدست واقعیت ترکیبی اپل می‌تواند به ستاره اصلی سال ۲۰۲۳ این برند بدل شود. از نظر مشخصات فنی، شایعات قبلی ادعا کرده‌اند هدست واقعیت ترکیبی ۳۰۰۰ دلاری اپل از تراشه قدرتمند M2 و یک جفت نمایشگر واقعیت مجاری 4K مجهز خواهد بود. برای تجربه تصویری فراگیر، این هدست از چندین دوربین پیشرفته بهره خواهد برد. نرم‌افزار هدست اپل نیز سیستم عامل معرفی‌نشده xrOS خواهد بود.ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین