با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
زد فولد ۵ نیامده اولین جزئیات گلکسی زد فولد ۶ فاش شد!
عکس : گوشی زد فولد ۵
.
همانطور که می‌دانیم، دومین رویداد آنپکد سال ۲۰۲۳ سامسونگ در ماه ژوئیه برگزار خواهد شد که در طی آن شاهد رونمایی از نسل جدید گوشی تاشو این برند موسوم به گلکسی زد فولد ۵ خواهیم بود. این گوشی در مقایسه با گلکسی زد فولد ۴ احتمالا از طراحی ظریف‌تر و لولای نازک‌تر (طراحی قطره‌ای) بهره خواهد برد. حالا اما در حالی که هنوز گلکسی زد فولد ۵ روانه بازار نشده است، امروز اولین جزئیات مربوط به گلکسی زد فولد ۶ فاش شد.

طبق این گزارش، افشاگری برجسته به نام Revegnus بخشی از مشخصات فنی مربوط به نمایشگر و دوربین گلکسی زد فولد ۶ را در توئیتر به اشتراک گذاشته است. این افشاگر بدون ذکر جزئیات دقیق‌تر ادعا کرده است نمایشگر خارجی این گوشی از نسبت تصویر متفاوتی برخوردار خواهد بود. در حال حاضر، نمایشگر کاور گلکسی زد فولد ۴ از نسبت تصویر ۲۳٫۱:۹ بهره می‌برد که ارتفاع و عرض آن در مقایسه با گوشی‌های استاندارد بسیار طویل‌تر و باریک‌تر است.

با این نسبت تصویر، نمایشگر بیرونی تاشو پرچمدار سامسونگ برای اسکرول کردن در صفحات وب و شبکه‌های اجتماعی بسیار مناسب است و تجربه لذت‌بخشی را برای کاربران به ارمغان می‌آورد. با این وجود، کاربران برای دسترسی به همه نقاط نمایشگر به خصوص قسمت‌های بالایی آن با چالش مواجه خواهند شد. در صورت صحت این گزارش، نمایشگر کاور گلکسی زد فولد ۶ بیشتر شبیه نمایشگر گوشی‌های استاندارد خواهد بود و از نسبت تصویر مشابه دیگر گوشی‌های تاشو شامل ویوو X فولد ۲ (۲۱:۹) و پیکسل فولد (۱۷٫۴:۹) بهره خواهد برد.
شایان ذکر است که ظاهرا کاربران نباید منتظر دوربین جدید برای نسل آینده گوشی تاشو سامسونگ باشند. در ادامه این گزارش، Revegnus اعلام کرده است کاربران که گلکسی زد فولد ۶ به دوربین به کار رفته در گلکسی زد فولد ۵ مجهز خواهد بود. در این راستا، شایعات اذعان داشته‌اند که گلکسی زد فولد ۵ از سنسور ۵۰ مگاپیکسلی ایزوسل GN3 استفاده خواهد کرد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین