با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
قیمت سامسونگ گلکسی زد فلیپ 5
عکس : قیمت سامسونگ گلکسی زد فلیپ 5
.
‌گوشی تاشو گلکسی زد فلیپ 5 سامسونگ قرار است ماه آیندهرسماً معرفی شود و حالا قیمت آن فاش شده است. این گوشی در مردادماه امسال رونمایی خواهد شد.

تاکنون شایعات زیادی درباره مشخصات فنی گلکسی زد فلیپ 5 وجود داشته اما صحبتی درباره قیمت آن نشده بود. حالا طبق اطلاعاتی که امروز منتشر شده است به نظر می‌رسد قیمت این گوشی افزایش قابل‌توجهی نسبت به گلکسی زد فلیپ 4 که سال گذشته معرفی شد خواهد داشت. قیمت گلکسی زد فلیپ 5 برای نسخه ۸/۱۲۸ گیگابایتی ۱۲۹۹ یورو خواهد بود، در حالی‌که قیمت نسل پیشین این گوشی برای نسخه ۸/۱۲۸ گیگابایتی ۱۰۹۹ یورو در منطقه اروپا بود.

با مقایسه این قیمت‌ها می‌توان نتیجه گرفت که امسال شاهد افزایش قیمت ۲۰ درصدی برای Galaxy Z Flip 5 سامسونگ خواهیم بود که عدد قابل‌توجهی است. البته این افزایش قیمت ممکن است در کشورهای مختلف اروپا کمی متفاوت باشد. با این‌حال انتظار نمی‌رود که تفاوت‌ قیمت‌ها بیشتر از ۳۰ الی ۴۰ یورو باشد.

در هر حال، اگر اطلاعات امروز درست باشد گلکسی زد فلیپ 5 بسیار گران‌تر از مدل قبلی خود خواهد بود که البته این افزایش قیمت با توجه به این‌که این گوشی از یک نمایشگر کاور بزرگتری نسبت به فلیپ 4 بهره خواهد برد منطقی به نظر می‌رسد. ضمناً این گوشی در محل لولا هیچ گپ و فاصله‌ای نخواهد داشت.

حالا باید ببینیم در هفته‌های آینده چه اطلاعات دیگری درباره گوشی تاشو آینده منتشر می‌شود و این گوشی در نهایت با چه برچسب قیمتی معرفی خواهد شد.
ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین