با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
تصویری از فهرست لباس‌های Marvel’s Spider-Man 2 لو رفت
عکس : مرد عنکبوتی ۲

فهرست لباس‌های موجود در بازی Marvel’s Spider-Man 2 از سونی و اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games)، پیش از عرضه بازی فاش شد.

این فهرست ۵۲ لباس در Marvel’s Spider-Man 2 را برای هم پیتر پارکر و هم مایلز مورالس نشان می‌دهد. با این حال، این توسعه‌دهنده قبلاً مجموعاً ۶۵ لباس را تأیید کرده بود، به این معنی که ۱۳ لباس اضافی هنوز دیده نشده است. لیست کامل لباس‌ها را اینجا ببینید.

افشاگری‌های قبلی در مورد اینکه طول بازی چقدر است یا چقدر طول می‌کشد تا به تروفی پلتینیوم برسید، اطلاعاتی را به اشتراک گذاشته بودند. سونی بازی را برای بررسی و امتیازدهی، خیلی زودتر از تاریخ انتشار بازی در ۲۰ اکتبر ۲۰۲۳، برای نشریه‌های مختلف ارسال کرده است، در نتیجه برخی از افراد تأثیرگذار از مطبوعات در حال تجربه اثر هستند. چندین نفر طول خط اصلی داستان را کمی بیش از ۱۵ ساعت اعلام کرده‌اند، در حالی که به نظر می‌رسد تروفی پلتینیوم را می‌توان در کمتر از ۳۰ ساعت به دست آورد.

این خبر برای برخی از طرفداران که امیدوار به یک بازی طولانی‌تر بودند، ناامید کننده تلقی می‌شود. با این حال، مهم است به خاطر داشته باشید که طول بازی فقط یکی از عوامل متعددی است که کیفیت یک بازی را تعیین می‌کند. تعداد زیادی بازی‌ کوتاه و عالی وجود دارد، و تعداد زیادی بازی بلند و بد. چیزی که واقعاً مهم است کیفیت محتوای بازی است.

اگر Marvel’s Spider-Man 2 یک داستان عالی، گیم پلی سرگرم کننده و جهانی با محتوای کافی برای کاوش و لذت بردن از داشته باشد، طول کوتاه تر آن نباید دغدغه اصلی باشد.

طرفداران باید تا زمان عرضه بازی منتظر بمانند تا ببینند که آیا Marvel’s Spider-Man 2 به وعده های خود عمل می کند یا خیر.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین