با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
بازار برگزار می‌کند؛ بزرگترین تورنمنت بازی فری فایر در ایران
عکس : تورنمنت بازی فری فایر کافه بازار
.

اپ استور اندرویدی « بازار » اعلام کرده که در تاریخ ۶ تا ۲۲ آذر ماه لیگ آنلاین بازی فری فایر را با شرکت علاقمندان این بازی، برگزار خواهد کرد. طی این تورنمنت ۵ مرحله‌ای، هزار بازیکن در قالب ۲۵۰ تیم چهار نفره، با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

در این مسابقه آنلاین که «بزرگترین تورنمنت فری فایر در ایران» نام گرفته است، شرکت‌کنندگان، برای قرارگیری بین سه تیم برنده و دریافت جوایزی شامل ایکس باکس سری اس، ساعت هوشمند سامسونگ و هدفون سامسونگ، مجموعا به ارزش بیش از یک میلیارد ریال آماده می‌شوند.برای ثبت‌نام در این تورنمنت، کافیست هر تیم متقاضی، از ۲۸ آبان تا ۱ آذر ماه، مشخصات تیم و کاپیتان آن را صفحه ثبت نام کافه بازار وارد کرده و در انتظار دریافت پیامکی حاوی لینک ثبت‌نام نهایی بماند. با توجه به محدودیت تعداد تیم‌های راه‌یافته به مسابقه، اولویت با اولین تیم‌هایی است که ثبت‌نام خود را کامل کنند.

این اولین‌بار است که در ایران، یک تورنمنت بازی موبایلی فری فایر با این وسعت و تعداد شرکت‌کننده برگزار می‌شود. بازار پیش از این، مسابقه آنلاین دیگری را بین بازیکنان بازی کالاف دیوتی موبایل در سال گذشته برگزار کرده بود که با استقبال بسیار خوبی در بین علاقمندان حرفه‌ای بازی‌های موبایلی مواجه شده بود.

جوایز تورنمنت فری فایترز

  • تیم اول: ۴ دستگاه ایکس باکس سری اس
  • تیم دوم: ۴ عدد گلکسی واچ ۴ سامسونگ
  • تیم سوم: ۴ دستگاه گلکسی بادز ۲ سامسونگ

گفتنی است این تورنمنت کاملاً رایگان بوده و هیچ هزینه‌ای بابت ثبت نام از گیمرها دریافت نخواهد شد. با این‌حال بایستی پیش از این حداقل اکانت شما به سطح Level 10 رسیده باشد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین