با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
این طراح خلاق بزرگ‌ترین مشکلات مجیک ماوس اپل را حل کرد!
عکس : مجیک ماوس اپل
.

یک طراح خلاق بزرگ‌ترین مشکلات مجیک ماوس اپل را حل کرده است. نسل دوم مجیک ماوس اپل که در سال 2015 عرضه شد، هنوز هم استفاده می‌شود و اپل آن را با جدیدترین آی‌مک M3 خود ارائه کرده است. اما طراحی آن باعث شده تا در برخی موارد به سختی قابل استفاده باشد. به همین‌خاطر یک طراح خلاق سعی کرده بزرگترین مشکلات آن را برطرف کند.

اپل در سال 2009 مجیک ماوس را عرضه کرد که جایگزین اپل ماوس شد. مجیک ماوس با طراحی مدرن خود که یک بخش لمسی در قسمت بالا داشت، تفاوت قابل‌توجهی با مدل قبلی داشت. اما بازطراحی آن در سال 2015 با یک درگاه شارژ در زیر ماوس، تبدیل به بدترین طراحی اپل تا به امروز شد.برای شارژ نسل دوم مجیک ماوس اپل با قیمت 79 دلار در آمازون، کاربران باید آن را وارونه قرار دهند تا در حالت شارژ کاملا بی‌استفاده شود. علاوه بر این، اپل در نسل 2 به ارگونومی ماوس توجهی نکرده و همین موضوع آن را پایین‌تر از استانداردهای راحتی ماوس‌های بی‌سیم قرار می‌دهد.

حالا یک طراح خلاق به نام Ivan Kuleshov بزرگترین مشکلات مجیک ماوس اپل را برطرف کرده است. این طراح به کمک چاپگر سه‌بعدی، محفظه جدیدی برای این ماوس ساخته است. این محفظه نه‌تنها مشکل شارژ را حل می‌کند، بلکه ماوس را بسیار ارگونومیک‌تر می‌کند.

طراحی Ivan Kuleshov دارای یک درگاه USB-C است که می‌تواند باتری را مستقیما شارژ کند. همچنین با وجود اینکه سایز محفظه بزرگ است، حسگر ماوس همچنان سطح را لمس می‌کند و ردیابی دقیق را امکان‌پذیر می‌سازد. Ivan این بازطراحی را «اولین مجیک ماوس ارگونومیک دنیا بدون هیچ مشکلی» نامیده است.

به نظر می‌رسد طراحی Ivan نسبت به طراحی اصلی مجیک ماوس اپل بهبود قابل‌توجهی پیدا کرده است. این طراح برای اینکه دارندگان چاپگرهای سه‌بعدی بتوانند محفظه خود را بسازند، فایل‌های سورس پروژه را به اشتراک گذاشته است و هم‌اکنون در حساب GitHub او قابل دسترس هستند. شما همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این پروژه، می‌توانید به حساب ایکس (توییتر) Ivan مراجعه کنید.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین