با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
امینم به‌زودی به بازی فورتنایت خواهد آمد!
عکس : بازی فورتنایت
.

شاید با خود فکر کنید که فورتنایت ( Fortnite ) دیگر نمی‌تواند همکاری‌های عجیب‌تری داشته باشد. این بازی با خوانندگان مختلف، مجموعه‌های متفاوت و حتی بازیگران همکاری کرده و این شخصیت‌های مختلف را وارد دنیای فورتنایت کرده است. نکته جالب اینجاست که شرکت اپیک باز هم دنیای گیمینگ را با یک همکاری دیگر شگفت زده کرد و اثبات کرد که دنیای فورتنایت قرار نیست هرگز تکراری شود.فورتنایت قرار است به زودی یک رویداد بسیار بزرگ داشته باشد. این رویداد که بیگ بنگ (Big Bang) نام دارد، قرار است بازی را وارد دوران جدیدی بکند و تغییرات زیادی را در بازی فورتنایت ایجاد بکند. نکته جالب اینجا بود که پس از معرفی این رویداد امینم (Eminem) که به راحتی می‌توان او را جزو ۱۰ رپر برتر تاریخ موسیقی دانست، به عنوان یک کرکتر وارد فروشگاه فورتنایت شد.

طبق چیزی که از عوامل داخلی منتشر شده این به روزرسانی بزرگ‌ترین بسته عرضه شده برای بازی فورتنایت تا الان است. حجم این به روزرسانی جدید حدود ۱.۵ گیگابایت بوده و قرار است تغییرات بسیار زیادی در آن ایجاد کند. همینطور اینکه به طور کامل کرکتر امینم را وارد بازی فورتنایت خواهد کرد که یک همکاری بسیار جالب است. در کنار امینم ما شاهد دو حالت جدید به نام حالت مسابقه (Racing) و حالت ریتم (Rhythm) در به روزرسانی بزرگ بعدی فورتنایت هستیم.

در حالت ریتم شما می‌توانید نقش خواننده یا نوازنده را در گروه‌های موسیقی مختلف خارجی داشته باشید. هنرمندان و آهنگ‌هایی که در این لیست حضور خواهند داشت به شرح زیر هستند:

Alice Cooper – ‘Poison’

Imagine Dragons – ‘Thunder’

Lady Gaga – ‘Pokerface’

Linkin Park – ‘Numb’

Toto – ‘Africa’

در کنار حالت جدید، از امینم دو اسکین وجود خواهد داشت. یکی با موهای بلوند و ظاهر خاص آن در دوران آهنگ رپ گاد (Rap God) و دیگری با کلاه مخصوص و ظاهر خاصی که در آلبوم Music to be Murdered By داشت. این همکاری یکی از عجیب‌ترین موارد از طرف شرکت اپیک برای بازی فورتنایت است که قطعاً باعث محبوبیت بیشتر بازی فورتنایت خواهد شد.

به طور کلی شرکت اپیک برخلاف تصور عملکرد بسیار خوبی در زمینه پشتیبانی از بازی فورتنایت داشته است. این شرکت حدود ۶ سال است که به بهترین نحو از بازی خود پشتیبانی کرده و محتوای بسیار زیادی برای آن عرضه کرده است. بازی فورتنایت به نوعی تبدیل به معرف سبک بتل رویال شد و این موضوع به خاطر کارهایی بود که شرکت اپیک برای این بازی کرد.

اپیک به طور کامل معنای بازی سرویس آنلاین را اجرا کرد. به این شکل که به صورت دوره‌ای برای بازی محتوای مختلف عرضه شده و بازی در ابتدا رایگان است ولی برای خرید موارد مختلف کاربر باید هزینه کند. عملکرد خوب اپیک در این بخش باعث شد که بازی فورتنایت نه تنها یک بازی بتل رویال قدرتمند باشد بلکه مانند یک الگو برای سایر بازی‌های سرویس آنلاین عمل بکند.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین