با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
اطلاعات جدیدی از فصل چهارم سریال The Witcher لیک شد
عکس : چهارم سریال The Witcher

لارنس فیشبرن در نقش رجیس، خون آشام ۴۰۰ ساله، به بازیگران می پیوندد. با این حال، اخبار فصل ۴ به این زودی‌ها تمام نمی‌شود. در حالی که هیچ بازیگر دیگری برای ایفای این نقش نام برده نشده، یک مکالمه تست بازیگری آنلاین که اخیراً لیک شده تأیید می‌کند که یک شخصیت مورد علاقه طرفداران در طول فصل آینده به تیم The Witcher خواهد پیوست.

جالب اینجاست که این شخصیت باید تا حد زیادی توضیح دهد که چرا دوباره بازیگر گرالت از ریورا عوض می‌شود.

این خبر اولین بار توسط Redanian Intelligence مشاهده شد. آنها متوجه شدند که مکالمه تست بازیگری اخیراً به صورت آنلاین لیک شده است. متأسفانه، آن مکالمه بعد از آن پرایوت شده است، بنابراین مشاهده آن در این مرحله غیرممکن است.

با این حال، Redanian Intelligence رونوشتی را ارسال کرده و توانسته نام آن شخصیت را بر اساس چند جزئیات کلیدی تعیین کند. در این مکالمه، دختری با مردی که با استریبوگ صحبت می‌کند تماس می‌گیرد. بعدها همان دختر توسط شخصیت دیگری Squirt نامیده می شود.

با توجه به این مکالمات، Redanian Intelligence توانسته استنباط کند که این شخصیت احتمالاً Nimue است. از این گذشته، او در کودکی به عنوان Squirt شناخته می‌شد. به علاوه، او از طرفداران پر و پا قرص استریبوگ، داستان سرگردان در کتاب‌های آندری ساپکوفسکی بود. نیمو به ویژه به داستانی در مورد گرالت و ینفر علاقه‌مند بود.

وی به دلیل عشقی که به داستان داشت، سرانجام در آرتوزا تحصیل کرد. در آنجا، هنرهای جادوگری را یاد گرفت. در نهایت، او یک مرد عاشق به نام Condwiramurs Tilly را به عنوان دستیار خود استخدام کرد. سپس از قدرت خود برای بازگشت به گذشته استفاده می‌کند تا به سیری کمک کند تا از یک آسیب خلاص شود.

احتمالاً تیم تولید فصل چهارم The Witcher از داستان او به عنوان راهی برای پیش بردن داستان و تغییر بازیگر گرالت از هنری کاویل به لیام همسورث استفاده خواهد کرد.

در حال حاضر، فصل چهارم The Witcher تاریخ انتشار قطعی ندارد. اما حدس زده می‌شود که هواداران ممکن است در پاییز امسال فصل بعدی را شاهد باشند. با این حال، نمی‌دانیم که اعتصابات SAG-AFTRA چقدر برنامه‌های تیم را تغییر داد، به طوری که ممکن است این تاریخ تا سال ۲۰۲۵ به تعویق بیفتد. امیدواریم که نتفلیکس در ماه‌های آینده اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار دهد‌. اگر این غول استریم تابستان امسال میزبان رویداد Tudum دیگری باشد، طرفداران The Witcher احتمالاً باید منتظر یک تیزر تریلر و احتمالاً تاریخ انتشار به عنوان بخشی از آن رویداد باشند.

منبع: کامیک بوک

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین