با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
اخبار جدیدی از بازی Kingdom Hearts 4 در نمایشگاه دیزنی منتشر خواهد شد.
عکس : بازی قلب پادشاهی

طبق اطلاعات لو رفته، بازی Kingdom Hearts 4 برای عرضه در سال ۲۰۲۵ برنامه‌ریزی شده است و به‌زودی اطلاعاتی پیرامون آن منتشر خواهد شد.

به گزارش سرویس اخبار بازی و گیمینگ سایت شات ایکس و به نقل از گیمفا بیش از دو سال از معرفی رسمی بازی Kingdom Hearts 4 توسط Square Enix می‌گذرد و با توجه به اینکه این شرکت از آن زمان تاکنون هیچ خبر دیگری در مورد بازی به اشتراک نگذاشته، جای تعجب نیست که طرفداران بازی هر روز بی‌صبرانه منتظر اطلاعات جدید باشند. در حالی که اخیراً تأیید شد که این بازی اکشن نقش‌آفرینی مورد انتظار در اواخر این هفته در Summer Game Fest به نمایش گذاشته نخواهد شد، به نظر می‌رسد انتظار برای نمایش بعدی از آن چندان طولانی نخواهد بود.

Kingdom Hearts 4
عکس : Kingdom Hearts 4

فیلیپ لیما، سردبیر ارشد رسانه‌ی برزیلی Universo Nintendo ادعایی کرده است مبنی بر این که اطلاعات جدیدی حول Kingdom Hearts 4 در نمایشگاه سالانه‌ی D23 دیزنی در اواخر سال جاری به اشتراک گذاشته خواهد شد. میدوری، افشاگر برجسته، نیز همین عقیده را دارد، اما تاکنون نتوانسته است به طور قطعی این اطلاعات را تأیید کند.

D23 قرار است در روزهای ۹ تا ۱۱ آگوست در آناهایم برگزار شود، بنابراین اگر این اطلاعات دقیق باشد، تنها چند ماه باقی مانده است تا اسکوئر انیکس و دیزنی سرانجام جزئیات جدیدی در مورد این اثر به اشتراک بگذارند. اوایل سال جاری، افشاگری ادعا کرد که عرضه‌ی این بازی برای سال ۲۰۲۵ برنامه‌ریزی شده است، بنابراین شاید در این رویداد بتوانیم در این مورد نیز اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین