با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
بازی Black Panther توسط الکترونیک آرتز منتشر خواهد شد
عکس : شخصیت بلک پنتر در بازی Marvel Avengers (2020)
.

شرکت الکترونیک آرتز که اخیرا با مارول وارد همکاری شده است؛ در امروز به صورت رسمی خبر از توسعه یک بازی با تمرکز روی شخصیت Black Panther را داد. این شرکت که همکاری خود با مارول را از سپتامبر ۲۰۲۲ آغاز کرد؛ قصد انتشار یک بازی Iron Man را نیز طی سال‌های آتی دارد. در کنار دو پروژه Black Panther و Iron Man، این شرکت قرار است تا یک بازی دیگر در جهان مارول را نیز توسعه دهد.


«چدویک بوزمن»، بازیگر فقید نقش T'Challa در فیلم Black Pantherالکرونیک آرتز در بیانیه خبری که برای این بازی منتشر کرده است؛ می‌گوید که هدف آنها خلق جهانی زنده و فراخ بوده تا بازیکنان حس و حال واقعی شخصیت بلک پنتر و وظیفه وی برای محافظت از کشور واکاندا را درک کنند. توسعه این بازی، توسط استودیوی کلیف‌هنگر گیمز انجام خواهد شد و مدیریت این استودیو نیز بر عهده آقای «کوین استیونز» است که تهیه کنندگی عناوینی چون Midde-Earth: Shadow of Mordor و Middle-Earth: Shadow of War از استودیوی مونولیت را در کارنامه خود دارد.

آقای «استیونز» در سال ۲۰۲۱ و جهت خلق یک استودیوی جدید، به الکترونیک آرتز پیوست. سایر کارکنان استودیوی کلیف‌هنگر، پیش‌تر از اعضای تیم بازی‌های معروفی چون Halo، God of War و Call of Duty بوده‌اند و تجربه فراوانی در توسعه بازی‌های AAA دارند. «کوین استیونز» درباره این پروژه جدید چنین می‌گوید:

«هدف ما این است که یک تجربه واقعی بلک پنتر را برای طرفداران این شخصیت فراهم کنیم. واکاندا یک سند-باکس عالی برای بازی‌های ابرقهرمانی است و بازیکنان این عنوان، کنترل بی‌سابقه‌ای روی داستان و روایت آن خواهند داشت.»

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین