با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
تریلر جدید EA Sports FC 24 جزئیات و بهبودهای روز مسابقه را نشان می‌دهد
عکس : بازی EA Sports FC 24
.

EA Sports FC 24 دارای مدل‌های جدید و دقیق‌تر برای بازی کنان، سیستم پارچه‌ای اصلاح‌شده، نورپردازی بهبود یافته، شادی‌های جدید و … خواهد بود.با دو تریلری که تاکنون برای EA Sports FC 24منتشر شده، ما چیزهای زیادی در مورد بزرگ‌ترین بهبودهایی که این عنوان در زمین مسابقه ایجاد خواهد کرد و برخی از مهم‌ترین تغییراتی که در بخش کریر (Career mode) اعمال می‌شود، یاد گرفتیم.

حال شرکت EA در یک تریلر جدید، اطلاعات تازه‌ای را در مورد آنچه که می‌توانیم از تجربه‌ی روز مسابقه در بازی امسال انتظار داشته باشیم، ارائه کرده است.

این تغییرات نه تنها شامل مدل‌های جدید و بسیار دقیق‌تر برای تمام بازیکنان خواهد بود، بلکه یک سیستم پارچه‌ای نوسازی شده را نیز شامل می‌شود که به پارچه‌ی کیت‌ بازیکنان اجازه خواهد داد تا به حرکات آنان به شکلی بسیار واقع‌گرایانه‌تر واکنش نشان دهد.

در همین حال، با ارتقای موتور گرافیکی Frostbite، بازی EA Sports FC 24نورپردازی بهتری نیز خواهد داشت. همچنین بازی حالا از فناوری واقعیت افزوده خود نیز استفاده‌ی بیشتری خواهد کرد تا در طول مسابقات، همانند پخش مسابقات واقعی، میزان مالکیت، پاس‌های کامل شده، شوت‌های در چهارچوب، آمار و ارقام کلیدی مختلف و … را برجسته کند.

بازی شما را به رختکن، تونل‌های داخل استادیوم و … خواهد برد. یک زاویه‌ی دوربین جدید نیز در طول بازی معرفی می‌شود، مثلاً زمانی که بازیکنی تعویض یا اخراج شود، یا زمانی که یک ضربه آزاد تنظیم می‌شود، شاهد کات‌سین‌های جدیدی از نقطه‌ی دید داور خواهیم بود.

گزارشگران و کارشناسان نیز در برخی کات‌سین‌ها قابل مشاهده هستند که برای اولین بار در این سری است، در حالی که بازی چند گزارشگر و کارشناس را نیز از جمله سو اسمیت (Sue Smith) و گای موبری (Guy Mowbray) معرفی می‌کند.

به علاوه، می‌توانید شادی‌های جدیدی را هم داشته باشید. امسال شاهد بازیکنانی خواهید بود که در لحظاتی مانند دفع توپ‌های کلیدی، به شادی می‌پردازند. برای دریافت جزئیات بیشتر ویدیوی زیر را تماشا کنید.

عنوان EA Sports FC 24در تاریخ ۲۹ سپتامبر (۷ مهر) برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC عرضه می‌شود.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین