با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
.
چهار بازی برای کاهش اضطراب
عکس : بازی برای کاهش اضطراب
.

در قسمت چهارم از مجموعه بررسی‌های ویدئویی موسوم به «چک‌پوینت» (Checkpoint) که به صورت هفتگی پخش می‌شوند، اندکی از فضای نقد بازی فاصله گرفته‌ایم. این اپیزود در عوض به معرفی بازی ‌هایی اختصاص دارد که می‌توانند به شما در کم کردن اضطراب و استرس کارهای روزمره کمک کنند. بازی ‌هایی که در این ویدئوی کوتاه معرفی کرده‌ایم، به زعم ما عناوین مناسبی برای مقابله با یکی از متداول‌ترین گرفتاری‌های روانی هستند. بازی ‌های ویدئویی زیادی می‌توانند به ما برای مقابله با اضطراب کمک کنند. اما به طور خاص، این چهار بازی را برای کاهش اضطراب در موقعیت‌های مختلف پیشنهاد می‌کنیم. ویدئو را در ادامه تماشا کنید:بازی‌هایی که در این ویدئو معرفی کرده‌ایم، همگی به نحوی به ما در کاهش اضطراب کمک کرده‌اند. برخی از بازی‌ها با پرداختن به همین موضوع به شکل خاص، و برخی دیگر، با ایجاد مکانیسم‌های ساده و چالش‌های متناسب، کمک می‌کنند که احساس آرامش کنیم. قسمت چهارم چک‌پوینت را به این موضوع مهم اختصاص دادیم و سعی کردیم که بازی‌هایی که معرفی می‌کنیم، از هر دو ترفند برای کاهش اضطراب بازی‌کننده استفاده کنند.

بازی‌های این ویدئو:

  •  Unpacking که یک بازی ساده اما اعتیاد آور است که در‌ آن شما باید وسایل خانه را از کارتن‌ها خارج کنید و بچینید.
  • Mini Motorways یک بازی جذاب و تقریبا بی‌انتها است که شما در آن وظیفه دارید راه‌های ارتباطی شهر را سامان‌دهی کنید تا ماشین‌ها به مقصد برسند.
  •  Firewatch یک بازی داستانی درباره‌ی «هنری» محیط‌بان است که در آن وظیفه دارید از آتش‌سوزی جنگل جلوگیری یا با آن مقابله کنید.
  • و در نهایت بازی Hidden Folks یک بازی پازلی است که آدم‌ها و اتفاقات مخفی شده در محیط پرجزئیات و زیبای آن، باید توسط شما پیدا شوند.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین