با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
گوگل دامنه جدیدی برای میم‌های اینترنتی راه‌اندازی کرد
عکس : گوگل دامنه‌ی meme. را برای میم‌های اینترنتی راه‌اندازی کرد.

گوگل دامنه ‌ی meme. را برای میم‌ های اینترنت ی راه‌اندازی کرد.

میم‌ ها به یکی از محتواهای سرگرم‌کننده‌ در اینترنت تبدیل شده‌اند و هرروز در بسیاری از شبکه‌های اجتماعی با آن‌ها سر‌و‌کله می‌زنیم. گوگل که مدتی پیش دامنه ‌ی سطح بالای ing. را معرفی کرد، این‌بار سراغ دامنه ‌ی مخصوص میم‌ های اینترنت ی رفته است. به‌نوشته‌ی بخش وبلاگ گوگل ، این شرکت دامنه ‌ی meme. را به‌منظور گسترش ایده‌های طنز و سرگرمی راه‌اندازی کرده است.

گوگل برای راه‌اندازی دامنه ‌ی meme. با Know Your Meme همکاری می‌کند که سابقه‌ی درخشانی در انتخاب میم‌ ها دارد. در‌کنار آن، موتور جست‌و‌جوی میم و تصاویر متحرک Tenor نیز در پروژه‌ی meme. گوگل نقش پررنگی ایفا می‌کند.

درکنار این دو وب‌سایت، چهار وب‌سایت دیگر از‌جمله Nyan Cat و Grumpy Cat به‌طور اختصاصی برای میم‌های گربه با گوگل همکاری می‌کنند.

کاربران می‌توانند با پرداخت هزینه‌ی اضافی زودتر به به دامنه‌ی میم‌های اینترنتی meme. دسترسی داشته باشند. این دامنه در ساعت ۱۹:۳۰ روز ۵ دسامبر (۱۴ آذر) با قیمت معقول‌تری از وب‌سایت get.meme در‌دسترس خریداران قرار خواهد گرفت. دامنه‌هایی با پسوند meme. در وب‌سایت‌های فروش دامنه مانند GoDaddy هم فروخته خواهند شد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین