با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
ایرپادهای آینده مشکلات شنوایی و دمای بدن را می سنجند
عکس : ویژگی جدیدی برای ایرپادهای اپل ارائه می شود تا کاربر بتواند مشکلات شنوایی خود را کنترل کند و از سوی دیگر دمای بدنش را بسنجد.
.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورج، برخی از ایرپاد های آتی اپل یک ویژگی سلامت شنوایی جدید را دریافت خواهند کرد که iOS ۱۷ نیز از آن پشتیبانی می کند. با کمک این ویژگی فرد می تواند مشکلات شنوایی خود را بررسی کند و همچنین دمای بدن ش را از طریق کانال گوش بسنجد.

مارک گرومن از خبرگزاری بلومبرگ در گزارشی این ویژگی را فاش کرده است. او همچنین فاش کرده هدفون های جدید اپل درگاه یو اس بی سی خواهند داشت و شرکت تصمیم دارد مدل های ایرپاد پرو و ایرپاد پرومکس را عرضه کند. اما به اعتقاد او سخت افزار جدید به زودی عرضه نخواهد شد.ایرپادها هم اکنون از آئودیوگرام ها پشتیبانی می کند. آئودیو گرام در حقیقت پروفایل صوتی است که به ایرپاد نشان می دهد شنوایی فرد در کجا ممکن است ضعیف باشد تا گجت بتواند خود را با توانایی های شنوایی کاربر تنظیم کند. هم اکنون کاربر می تواند با استفاده از اپ Mimi یک آئودیوگرام ایجاد کند.

ایربادهای بی سیم دیگر قابلیت های مشابهی نیز دارند. به عنوان مثال ایرباد «جبرا الیت۷۵t» در سال ۲۰۲۰ میلادی ویژگی را به نام «مای ساوند» افزود که پس از پخش موسیقی های مختلف در هر گوش ، پروفایل های صوتی شخصی سازی شده را ایجاد می کرد. «ناتینگ ایر۲» نیز با تست شنوایی مخصوص و قابلیت ایجاد پروفایل صوتی در سال جاری میلادی عرضه شد.

به گفته گرومن، حال که سازمان غذا و داروی آمریکا فروش سمعک بدون نسخه را تایید کرده، اپل مشغول بررسی موقعیت عرضه ایرپاد به عنوان سمعک است.

اپل همچنین در حال بررسی موقعیت ایرپادها به عنوان سمعک است.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین