با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
قابلیت جستجو سرانجام به تردز می‌آید
عکس : جستجو تردز
.

تردز اینستاگرام به‌زودی قابلیت جستجو در پست‌ها را ارائه می‌دهد. مارک زاکربرگ مدیرعامل متا با انتشار پستی اعلام کرده این قابلیت در اکثر کشورهای انگلیسی و اسپانیایی‌زبان در حال اجرا است و به‌زودی برای کشورهای بیشتری عرضه خواهد شد.

سخنگوی متا نیز تائید کرده که قابلیت جستجو تردز در ایالات متحده و بریتانیا ارائه شده و در نسخه وب این اپلیکیشن نیز قابل دسترس است. متا تست این قابلیت را از ماه گذشته در استرالیا و نیوزلند آغاز کرده است. این قابلیت به شما اجازه می‌دهد تا در پست‌های تردز بر اساس یک کلمه کلیدی خاص جستجو کنید. قبلا فقط امکان جستجو از طریق کاربران وجود داشت.شما با کلیک کردن روی گزینه «Search for» می‌توانید در پست‌های تردز پیمایش کنید. این قابلیت در حال حاضر برای برخی کاربران ظاهر شده است.

این قابلیت همچنین در هنگام جستجو، لیستی از کاربران مرتبط با عبارت جستجوی شما را نشان می‌دهد. با این‌حال، انتخاب گزینه «Search for» در بالای صفحه امکان پیمایش در پست‌های مرتبط با آن کلمه کلیدی را فراهم خواهد کرد. در تصویر بالا می‌توانید ببینید که این قابلیت چگونه کار می‌کند.

متا به مرور در حال اضافه کردن قابلیت‌هایی است که همین حالا هم در ایکس (توییتر سابق) وجود دارد. در ابتدای انتشار، تردز توانست توجه زیادی را به خود جلب کند. با این‌حال به مرور زمان کاربران این شبکه اجتماعی افت قابل توجهی کرد و به نظر نمی‌رسد تردز دیگر تهدیدی برای ایکس ایلان ماسک محسوب بشود.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین