با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
متا هوش مصنوعی Meta AI را برای اینستاگرام، واتساپ و مسنجر معرفی کرد
عکس : هوش مصنوعی در اینستاگرام و واتساپ
.

مارک زاکربرگ به‌تازگی در کنار عرضه هدست Quest 3 و همچنین معرفی عینک ری‌بن متا ، از هوش مصنوعی Meta AI نیز رونمایی کرد. این چت‌بات رقیب مستقیمی برای ChatGPT، چت بینگ و همچنین گوگل بارد محسوب می‌شود. Meta AI از Llama 2 برای پاسخ‌دهی به سوالات شما استفاده می‌کند و به لطف همکاری با بینگ، می‌تواند از اطلاعات تازه وب نیز بهره ببرد. در آینده این هوش مصنوعی قرار است به هدست کوئست و عینک ری‌بن متا نیز بیاید.کاربرد Meta AI در واتساپ، اینستاگرام و مسنجر

متا می‌گوید Meta AI می‌تواند یک ابزار بسیار مفید برای برنامه‌ریزی سفر در یک چت گروهی با دوستانتان در واتس‌اپ باشد. کافیست تایپ‌کنید @MetaAI / imagine و پس از آن پرسش یا درخواست خود را مطرح کنید.

در اینستاگرام میز قرار است از هوش مصنوعی برای ویرایش بهتر تصاویر استفاده شود. به لطف فناوری Emu می‌توانید با قابلیتی به نام Restyle افکت‌های بصری جذاب به تصاویر خود اضافه کنید. فقط کافیست به آن بگویید چه چیزی می‌خواهید. همچنین قابلیت Backdrop نیز می‌تواند پس‌زمینه سوژه شما را با چیزی که می‌خواهید جایگزین کنید. مثلا می‌توانید بگویید پس زمینه شما جنگل یا ساحل دریا باشد.

ویرایش تصویر <strong>هوش مصنوعی</strong> <strong>اینستاگرام</strong>

متا همچنین با ترکیب قابلیت‌های Llama 2 و Emu استیکرهای هوش مصنوعی را نیز معرفی کرده است. این استیکرها قرار است هم در واتس‌اپ، هم اینستاگرام و هم مسنجر و استوری فیس‌بوک استفاده شود.

استیکر <strong>هوش مصنوعی</strong> <strong>متا</strong>

چت‌بات Meta AI چندین شخصیت متفاوت دارد که براساس شخصیت سلبریتی‌های مشهوری مثل کریس پائول، مستربیست، کندال جنر و ۲۵ شخصیت دیگر طراحی شده‌اند. این شخصیت‌ها فعلاً قرار است در اختیار کاربران متا در آمریکا قرار بگیرد.

با این‌حال متا قصد دارد Meta AI را در همه اشکال خود به‌زودی در تمامی سرویس‌هایش به مرور در اختیار همه کاربران دنیا قرار دهد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین