با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
دانلود ریلز اینستاگرام روی موبایل بالاخره امکان‌پذیر شد
عکس : دانلود ریلز اینستاگرام روی موبایل
.
مشخصه ریلز اینستاگرام به محبوبیت چشمگیری در میان کاربران دست یافته است بی‌تردید این موضوع مدیون علاقه‌مندی زیاد کاربران به ویدیوهای کوتاه در شبکه‌های اجتماعی خصوصا تیک‌تاک است. با این‌حال تیک‌تاک به کاربران امکان می‌دهد تا ویدیوهای کوتاه ارسالی خود در شبکه اجتماعی را دانلود نمایند؛ مشخصه‌ای که پیش از این در اینستاگرام قابل دسترس نبود.

شبکه اجتماعی تحت مالکیت فیس‌بوک تائید کرده که دانلود ریلزهای اینستاگرام روی موبایل بالاخره امکان‌پذیر شده است. این موضوع به کاربران امکان می‌دهد تا ریلزها را در دستگاه‌های تلفن همراه خود دانلود کنند. با این‌حال توجه به چندین نکته کماکان حائز اهمیت است.

آدام موسری؛ مدیرعامل اینستاگرام به منظور اعلام خبر امکان دانلود ریلزهای اینستاگرام از مشخصه جدید پخش در این رسانه اجتماعی استفاده کرد. با این‌حال در حال حاضر این ویژگی تنها برای کاربران مقیم ایالات‌متحده قابل دسترس است. همچنین دسترسی به این ویژگی تنها بر روی دستگاه‌های موبایلی امکان‌پذیر است. بنابراین کاربران در صورت استفاده از اینستاگرام تحت وب قادر به دانلود ریلزها نخواهند بود.

ریلزها تنها از اکانت‌های عمومی (و نه خصوصی) اینستاگرام قابل دانلود هستند. بعلاوه کاربرانی که دارای حساب‌های کاربری عمومی هستند می‌توانند در خصوص امکان یا عدم امکان دانلود ریلزهای خود تصمیم‌گیری نمایند. دانلود یک ریلز اینستاگرام به اندازه کافی ساده است. کافیست کاربران روی نماد اشتراک‌گذاری (Share) ریلز ضربه زده و سپس گزینه Download را انتخاب نمایند. در ادامه این ریلز در بخش Camera roll ذخیره می‌شود.

ریلزهای دانلود شده دارای یک واترمارک با لوگو اینستاگرام و نام اکانت‌های منتشرکننده آنها خواهند بود. عملکرد این مشخصه مشابه با تیک‌تاک است. یکی از دلایل محبوبیت گسترده تیک‌تاک این است که امکان دانلود و ارسال ویدیوها در سایر شبکه‌ها را فراهم می‌کند. این موضوع موجب بازگشت دوباره کاربران به تیک‌تاک شده و به رشد مضاعف این شبکه اجتماعی کمک کرده است.

اکنون اینستاگرام استراتژی مشابهی را به‌کار گرفته است؛ بنابراین مشاهده نحوه کارکرد آن امری جالب توجه خواهد بود.
ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین