با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
چطور بفهمیم در اینستاگرام بلاک شده ایم؟
عکس : چطور بفهمیم در اینستاگرام بلاک شده ایم؟
.

چطور بفهمیم در اینستاگرام بلاک شده ایم؟

اگر اخیرا متوجه عدم فعالیت یک شخص خاص در اینستاگرام شده‌اید، احتمالا به آن معناست که شخص مدتی است هیچ پستی در پلتفرم منتشر نکرده؛ اما یک احتمال دیگر نیز وجود دارد و آن این است که شما از جانب آن فرد بلاک شده‌اید. در ادامه راهکارهای مختلف برای اثبات این مسئله را با یکدیگر مرور می‌کنیم.1. جستجوی حساب کاربری در اپلیکیشن

نخستین روش برای آنکه مطمئن شوید شخص شما را بلاک کرده، آن است که نام کاربری او را در قسمت جستجو یا همان Search اینستاگرام تایپ کنید. اگر اکانت شخص Private یا خصوصی باشد و نام او در قسمت سرچ ظاهر نشود، آن شخص شما را بلاک کرده است.

2. جستجوی حساب کاربری از طریق کامپیوتر

روش دیگر آن است که به نسخه وب اینستاگرام روی کامپیوتر مراجعه و نشانی Instagram.com/username (در قسمت username باید نام کاربری شخص مورد نظر نوشته شود) را وارد کنید. اگر عبارت «متأسفیم، این صفحه در دسترس نیست» (Sorry, this page isn’t available) به نمایش درآمد، یا بدان معناست که فرد صفحه خود را کاملا حذف و یا شما را بلاک کرده است.

3. چک کردن لایک ها و نظرات

اگر شما و شخص مورد نظر هر دو یک صفحه خاص را دنبال می‌کنید، می‌توانید به آن صفحه رفته و چک کنید که آیا لایک ها و کامنت های فرد هنوز وجود دارند یا خیر. اگر رد پای فرد هنوز در آن صفحه به چشم می‌خورد، بدان معناست که وی اینستاگرام خود را نبسته و صرفا شما را بلاک کرده است.

4. استفاده از یک اکانت دیگر

روش آخر برای آنکه چطور بفهمیم در اینستاگرام بلاک شده ایم آن است که با یک اکانت دیگر، نام کاربری فرد را سرچ کنیم. اگر پروفایل و تصاویر او به نمایش درآمدند، بدان معناست که فرد ما را بلاک کرده است.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین