با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
استوری در گوگل پلی استور؟ با Play Report آشنا شوید
عکس : استوری در گوگل پلی استور
.

فروشگاه گوگل پلی استور در حال اجرای آزمایشی قابلیت جدیدی به نام Play Report است که شباهت زیادی به استوری یا ریلز اینستاگرام دارد. هدف این قابلیت ارائه مجموعه‌ای از ویدیوها است که به کاربران برای پیدا کردن اپلیکیشن‌ها و بازی‌های مناسب کمک خواهد کرد.

اکثر ما هنگامی که به پلی استور برای یافتن اپلیکیشن مراجعه می‌کنیم معمولا به‌سختی می‌توانیم اپلیکیشن مناسب را پیدا کنیم. با این‌حال، این پلتفرم دارای بخش‌هایی مانند «انتخاب‌های ماهانه»، «اپلیکیشن‌های جدید» و موارد دیگر است که به کاربران کمک می‌کنند تا اپلیکیشن مناسب را راحت‌تر پیدا کنند. حالا گوگل قصد دارد بخش‌های مذکور را در قالب ویدیو نیز ارائه کند.گوگل اعلام کرده که در حال اجرای آزمایشی یک سری ویدیویی جدید با نام Play Reports است. هدف این ویدیوها کمک به کاربران برای یافتن جدیدترین و بهترین اپلیکیشن‌ها در پلی استور خواهد بود. طبق اطلاعاتی که گوگل منتشر کرده، این قابلیت شبیه به نمای یوتیوب شورتس در صفحه اصلی یوتیوب است.

به‌گفته گوگل، این ویدیوها هم‌اکنون در بالای صفحه اصلی پلی استور برخی کاربران آمریکایی ظاهر شده است. کسانی که برای اجرای آزمایشی آن انتخاب نشده‌اند می‌توانند این ویدیوها را در یوتیوب، فیس‌بوک و اینستاگرام تماشا کنند.

این ویدیوها، به صورت اپیزودیک خواهند بود و توسط متخصصان خود گوگل تهیه خواهند شد. در این ویدیوها توضیح داده خواهد شد که یک اپلیکیشن درباره چیست و چه قابلیت‌هایی دارد.

گوگل می‌گوید در هفته‌های آینده اپیزوهای بیشتری منتشر خواهد کرد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین