با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
بهترین برنامه ها و بازی های آیفون در سال ۲۰۲۲ به انتخاب اپل
عکس : بهترین برنامه ها و بازی های آیفون در سال ۲۰۲۲ به انتخاب اپل
.
اپل طبق رسم هرساله بهترین برنامه‌ ها و بازی های آیفون در سال ۲۰۲۲ را انتخاب کرد. در کنار این برنامه‌ها، بهترین اپلیکیشن‌ها و بازی‌های آیپد، مک، اپل تی‌وی و اپل واچ نیز انتخاب شده‌اند که در ادامه به همه آن‌ها می‌پردازیم. پس با ما همراه باشید.
تیم کارشناسی اپ استور اپل با نظر جمعی هم، بهترین برنامه‌های این پلتفرم در سال ۲۰۲۲ را بر مبنای تاثیر فرهنگی آن‌ها و تجربیاتی که در اختیار کاربران قرار می‌دهند انتخاب کرده‌اند. به‌گفته اپل، این برنامه‌ها و بازی‌ها توانستند الهام‌بخش کاربران در تجربه عمیق جهان باشند تا آن‌ها بتوانند خیال خود را گسترش دهند و با دوستان و عزیزان خود در ارتباط باقی بمانند.
تیم کوک مدیرعامل اپل نیز در این‌باره گفته است:

برندگان امسال پلی استور توانسته‌اند با اپلیکیشن‌های خود، تجربیات ما را از نو بازسازی دهند و چشم‌انداز ناب و جدیدی پیش‌ روی ما قرا دهند. خوشبختانه در همه زمینه‌ها شاهد توسعه اپلیکیشن‌های بسیار خوبی هستیم که مطمئنا شاهد تاثیر مثبت آن‌ها روی زندگی افراد و بهبود ارتباطات آن‌ها با یکدیگر خواهیم بود.

بهترین برنامه ها و بازی های آیفون در سال ۲۰۲۲


برندگان امسال پلی استور، بر پایه پارامترهایی مثل اصالت، بازگشت به ریشه‌ها، خلاقیت و اهمیت دادن به سلامت و تناسب اندام برگزیده شده‌اند که لیست آن‌ها به صورت زیر است:

بهترین برنامه های اپ استور در سال ۲۰۲۲  • بهترین اپلیکیشن آیفون: BeReal

  • بهترین اپلیکیشن آیپد: GoodNotes 5

  • بهترین اپلیکیشن مک: MacFamilyTree 10

  • بهترین اپلیکیشن اپل تی‌وی: ViX

  • بهترین اپلیکیشن اپل واچ: Gentler Streak
برندگان جایزه تاثیر فرهنگی


اپل امسال یک دسته‌بندی جدید به نام Cultural Impact (تأثیر فرهنگی) نیز معرفی کرده که در آن روی جنبه‌های فرهنگی اپلیکیشن‌ها متمرکز شده است. به‌گفته اپل، این برنامه‌ها و بازی‌ها توانسته‌اند احساسات کاربران را درگیر کنند و به آن‌ها اجازه ارتباط با دیگران و گرامیداشت ریشه‌های خودشان را داده است. پنج اپلیکیشن برنده این جایزه به صورت زیر هستند:اپلیکیشن BeReal بهترین برنامه سال انتخاب شد

اپل این اپلیکیشن شبکه اجتماعی را به‌عنوان بهترین برنامه سال خود انتخاب کرد. این اپلیکیشن چالش جذابی را معرفی کرده که مورد استقبال کاربران قرار گرفته است. BeReal هر روز در ساعتی تصادفی و غیرقابل پیش‌بینی از شما می‌خواهد بدون هیچ فیلتر و روتوشی از خودتان عکس بگیرید و با دیگران به اشتراک بگذارید. هدف این برنامه ارائه یک تصویر واقعی از زندگی شماست و کاملا در جهت عکس برنامه‌هایی مثل اینستاگرام‌ عمل می‌کند.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین