با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
آینده آیفون چگونه خواهد بود؟
عکس : آینده آیفون
.

تیم کوک، مدیرعامل اپل ، چندی پیش، در مصاحبه‌ای با رسانه Brut، به سؤالات مربوط به آیفون و آینده آن پاسخ داد. او اعتقاد دارد که اپل هنوز کار زیادی در زمینه انرژی تجدیدپذیر و استفاده از مواد بازیافتی برای رسیدن به اهداف زیست محیطی خود دارد.

به گزارش ایتنا و به نقل از العین، تیم کوک درباره نیاز هر ساله کاربران برای خرید آیفون گفت: «فکر می‌کنم خرید آیفون هر سال برای آن دسته از افرادی که می‌خواهند تجربه‌ی خوبی از گوشی خود به دست آورند، نیاز است. ما به مردم اجازه می‌دهیم که گوشی هوشمند خود را هر سال تعویض کنند؛ اگر گوشی هنوز کار می‌کند، آن را می‌خریم و اگر کار نمی‌کند، آن را بازیافت می‌کنیم.»اپل چند هفته قبل گوشی‌های سری آیفون ۱۵ را عرضه کرد و قیمت آن‌ها نسبت به نسل قبل تغییر نکرد.

درباره آینده آیفون در ۲۰ تا ۳۰ سال آینده، تیم کوک معتقد است که آیفون به محصولی کربن‌خنثی تبدیل خواهد شد، به این معنی که تولید آیفون در این زمان باعث انتشار کربن دی‌اکسید و آسیب به اتمسفر نخواهد شد.

تیم کوک در این مصاحبه اعلام کرد که قصد ندارد جزئیات برنامه‌های اپل برای آینده آیفون را فاش کند و صرفاً سرنخی از فعالیت‌های اپل در حوزه محیط زیست ارائه داد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین