با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
آیفون تاشو زودتر از انتظار عرضه می‌شود
عکس : آیفون تاشو

گزارش‌های جدید تأیید می‌کنند که آنچه در مورد زمان احتمالی عرضه گفته شده، درست است و اپل تصمیم گرفته آن را حدود یک سال زودتر یعنی تا سال ۲۰۲۶ عرضه کند.

به گزارش سرویس اخبار موبایل سایت شات ایکس و به نقل از ایتنا هنوز مشخص نیست اپل برای آیفون تاشو از چه فاکتور فرمی استفاده خواهد کرد، آیا شبیه به گلکسی زد فولد به شکل یک کتاب تا خواهد شد یا مانند گلکسی زد فلیپ به صورت جیبی و در ابعاد کوچک‌تر تا می‌شود.

اپل گویا برای هر دو مدل دارای پتنت است، بنابراین این شرکت گزینه‌های متعددی در دست دارد. با توجه به سنت همیشگی در حفظ رازداری در مورد محصولات جدید، اپل چیز زیادی در مورد آیفون‌های تاشو نگفته است. این شرکت حتی وجود چنین محصولی را تأیید نکرده، اما گزارش‌های کافی وجود دارد که نشان می‌دهد ممکن است در دست ساخت باشند.

اینکه آیا اپل در نهایت آن‌ها را عرضه خواهد کرد یا خیر، موضوع دیگری است. این شرکت اخیراً پس از نزدیک به یک دهه کار و هزینه میلیاردها دلار، پروژه ساخت خودرو را متوقف کرد. بنابراین این احتمال وجود دارد که اپل تصمیم بگیرد گوشی‌های تاشو با چشم‌انداز آن همخوانی ندارد و از این پروژه کاملاً صرف‌نظر کند.

اگر آیفون‌های تاشو تا سال ۲۰۲۶ عرضه شوند، به طور قابل توجهی از گوشی‌های تاشو سامسونگ که تا آن زمان به نسخه هشتم خود رسیده و رقیبان سرسختی برای اولین گوشی‌های تاشوی اپل خواهند بود، عقب خواهند ماند.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین