با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
اپل با سامسونگ برای تولید نمایشگر آیفون تاشو قرارداد امضا کرده است
عکس : آیفون تاشو
.

نمایشگرهای سامسونگ در صنعت گوشی‌های هوشمند پیشتاز هستند و برای چندین سال اپل یکی از بزرگ‌ترین مشتریان این شرکت کره‌ای بوده است. مطمئناً، سازنده آیفون با شرکت‌های مختلف کار کرده است، اما در زمینه نمایشگرهای پریمیوم، سامسونگ همیشه یکی از گزینه‌های اول کوپرتینویی‌ها بوده است. اکنون به‌نظر می‌رسد که این دو شرکت قراردادی را برای تولید نمایشگر آیفون تاشو امضا کرده‌اند.به گزارش سرویس اخبار موبایل سایت شات ایکس و به نقل از دیجیاتو براساس گزارش DigiTimes، اپل و سامسونگ احتمالاً باهم در زمینه توسعه نمایشگر آیفون تاشو همکاری خواهند کرد. به‌عبارتی ممکن است در آینده شاهد یک آیفون تاشو باشیم که نمایشگر آن توسط سامسونگ دیسپلی ساخته شده. اگرچه این همکاری برای علاقمندان محصولات اپل، خبر خوبی محسوب می‌شود، اما همچنان اطلاعات اندکی درباره این آیفون تاشو در دست است.آیفون تاشو با نمایشگر سامسونگ

آیفون تاشو
عکس : آیفون تاشو

شایعات مختلفی درباره آیفون تاشو اپل وجود دارد، که عمدتاً درباره تاریخ رونمایی از این گوشی است. در آخرین گزارش‌ها، این احتمال مطرح شده که آیفون تاشو در اواخر سال 2026 یا 2027 معرفی شود. همچنین اپل پیش‌از عرضه چنین آیفونی، احتمال دارد در اواخر سال 2025 از یک دستگاه تاشو 20.3 اینچی پرده بردارد.

همچنین هنوز مشخص نیست که آیا قرارداد احتمالی اپل و سامسونگ ، تنها به آیفون تاشو محدود می‌شود یا آیپد تاشو نیز با نمایشگرهای این شرکت کره‌ای ساخته می‌شود.

از آنجایی که اپل به‌تازگی آیپد ایر و آیپد پرو جدید را معرفی کرده است، بعید است که در سال جاری میلادی خبر رسمی از تبلت تاشو این شرکت منتشر شود. بااین‌حال، باید منتظر رویدادهای پیش روی اپل مانند مراسم رونمایی از سری آیفون 16 باشیم که ممکن است در آن خبری از محصولات تاشو بشنویم.

براساس گزارش‌های قبلی، اپل درحال آزمایش دو اندازه مختلف 7.9 و 8.3 اینچی برای صفحه‌نمایش داخلی آیفون تاشو است. برای مقایسه، صفحه نمایش داخلی گلکسی زد فولد 5، 7.6 اینچی است.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین