با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
طراحی آیفون 15 پرو با حاشیه‌های باریک‌تر و لبه‌های خمیده متحول می‌شود
عکس :
.
در حالی‌که هنوز ماه‌ها تا معرفی سری آیفون 15 اپل باقی مانده، امروز اطلاعات جدیدی درباره طراحی آن فاش شده است که در ادامه به آن می‌پردازیم.

طبق اطلاعاتی که یک افشاگر به نام ShrimpApplePro منتشر کرده سال آینده شاهد تغییرات اساسی در طراحی مدل‌های آیفون 15 پرو و 15 پرو مکس خواهیم بود. به‌گفته این افشاگر، مدل‌های پرو آیفون ۱۵ دارای حاشیه‌ه‌های باریک‌تر و لبه‌های خمیده خواهند بود. با این‌‌حال، اندازه نمایشگر سری آیفون ۱۵ مشابه سری آیفون ۱۴ خواهد بود و به این ترتیب، دو مدل ۶.۱ اینچی آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پرو و دو مدل ۶.۷ اینچی آیفون ۱۵ پلاس و آیفون ۱۵ پرو مکس (اولترا) خواهیم داشت. ‌

این اولین بار نیست که ShrimpApplePro چنین ادعایی درباره لبه‌های خمیده سری آیفون ۱۵ پرو کرده است. این طراحی، شبیه به طراحی آیفون 5C خواهد بود که پنل جلویی آن تخت و پنل پشتی آن خمیده بود. طراحی جدیدترین مدل‌های مک بوک پرو نیز تقریبا شبیه به آن است. افشاگر مذکور ادعا کرده مدل‌های آیفون ۱۵ پرو به‌خاطر داشتن حاشیه‌های باریک‌تر و لبه‌های خمیده شباهت زیادی به اپل واچ خواهند داشت.

لازم به ذکر است که ShrimpApplePro متاسفانه سابقه خوبی در افشای اطلاعات درست ندارد و بنابراین چیزهایی که امروز ادعا کرده ممکن است صحت نداشته باشند. با این‌حال، انتظار می‌رود که سری آیفون ۱۵ مثل سری گلکسی واچ ۷ با تغییراتی در بخش طراحی ارائه شود.

هرچه به زمان معرفی سری آیفون 15 پرو نزدیک‌تر می‌شویم مطمئنا اطلاعات بیشتری درباره طراحی آن‌ها فاش خواهد شد.
ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین