با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
مدل پرو آیفون ۱۵ رکورد قیمت را می زند
عکس : مدل پرو آیفون ۱۵
.
اپل طی ماه های آینده سری آیفون ۱۵ را رونمایی می کند. هرچند تاکنون اطلاعات مختلف و متعددی درباره قیمتگذاری این سری فاش شده اما اعتبار بیشتر آن مورد سوال است.

درهمین راستا به اعتقاد «دن ایوز» یک تحلیلگر وال استریت که به صحت پیش بینی هایش مشهور است، اپل تصمیم دارد تا قیمت سری آیفون ۱۵ را افزایش دهد. این نخستین افزایش قیمت آیفون در آمریکا از سال ۲۰۱۷میلادی تاکنون به حساب می آید.

ایوز قبلا افزایش جهانی قیمت سری آیفون ۱۴ را به دقت پیش بینی کرده بود. همانطور که می دانید قیمت این سری در بازارهای بین المللی از ۸۰ تا ۱۷۲ دلار افزایش یافت. اکنون این تحلیلگر معتقد است اپل همین استراتژی را برای آیفون ۱۵ نیز دنبال می کند.

هرچند دن ایوز به طور خاص به قیمت های این سری در آمریکا اشاره نکرد اما معتقد است اپل متوسط قیمت فروش را افزایش خواهد داد. او در این باره گفت که مدل های آیفون ۱۵ پرو بیش از مدل های معمولی شاهد افزایش قیمت خواهند بود.

به گفته او قیمت مدل های پرو این سری احتمالا تا ۲۰۰ دلار ازایش می یابد. در حال حاضر قیمت آیفون ۱۴ پرو مکس ۱۰۹۹ و آیفون ۱۴ پرو ۹۹۹ دلار است. این بدان معناست که احتمالا آیفون ۱۵ پرو به قیمت حدودا ۱۱۹۹ و آیفون ۱۵ اولترا به بهای ۱۲۹۹ دلار فروخته می شوند.
ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین