با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
شرایط فروش تارا اتوماتیک V4 ایران خودرو - دی‌ماه 1402
عکس : تارا اتوماتیک V4

گروه صنعتی ایران‌خودرو شرایط فروش تارا اتوماتیک V4 را اعلام کرد. این شرایط ویژه متقاضیان خرید خودرو در قالب سامانه یکپارچه است که طی مرحله نخست برگزاری این سامانه،‌ خواهان خرید تارا اتوماتیک بوده‌اند.

ایران‌خودرو مدتی است که تولید تیپ نخست این خودرو موسوم به تارا V2 را متوقف کرده و حالا به‌جای محصول قبلی، تارا V4 را به تولید می‌رساند. بنابراین مشتریان نیز ناچار خواهند بود که تیپ جدید این خودرو، یعنی تارا V4 را خریداری کنند. قیمت تارا V4 حدودی دویست میلیون تومان گران‌تر از تارا V2 تعیین شده است.

همانند دیگر شرایط فروش ایران‌خودرو که طی مدت اخیر شاهد آن بودیم، ایران‌خودرو تارا اتوماتیک V4 را به دو صورت فروش فوری و پیش‌فروش عرضه می‌کند. مشتریان می‌توانند با پرداخت کامل بهای خودرو، تارا V4 را طی 90 روز کاری تحویل بگیرند.

در سوی دیگر، این امکان برای متقاضیان فراهم شده است که با ارائه پیش‌پرداخت 40 یا 35 درصدی، اتومبیل خود را در اردیبهشت یا خرداد 1403 تحویل بگیرند؛ البته در این حالت قیمت خودرو غیرقطعی خواهد بود و بهای نهایی اتومبیل در زمان تسویه‌حساب مشخص خواهد شد.

شرایط فروش تارا اتوماتیک V4 در دی‌ماه 1402:

خودروقیمترنگ‌هاموعد تحویل
تارا اتوماتیک V4681,434,700سفید، مشکی آبنوس، نقره‌ای تیتانیوم، آبی کبود، خاکستری90 روزه

خودروپیش‌پرداخترنگ‌هاموعد تحویل
تارا اتوماتیک V4272,573,800سفید، مشکی آبنوس، نقره‌ای تیتانیوم، آبی کبود، خاکستریاردیبهشت‌ماه 1403
238,502,100خردادماه 1403

آپشن‌های تارا V4 اتوماتیک عبارتند از:

شیشه‌های دودی عقب، سانروف برقی، استارت دکمه‌ای، تریم داخلی چرم و پارچه، دوربین و سنسور پارک عقب، سنسور نور، سنسور باران، چراغ روشنایی روز، زیرآرنجی سرنشینان جلو و عقب، تهویه الکتریکی دستی، آینه‌های تاشوی برقی، چهار کیسه هوا، صندلی‌های برقی جلو، گرمکن صندلی‌های جلو، رینگ آلومینیومی ۱۶ اینچی، استارت دکمه‌ای، سیستم کنترل پایداری الکتریکی، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی، سنسور پایش باد تایرها، کروز کنترل، محدودکننده سرعت، نمایشگر لمسی و فرمان کمکی برقی.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین