با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
شرایط فروش لاماری ایما ویژه دور جدید سامانه یکپارچه دیماه 1402
عکس : شرایط فروش لاماری ایما

لاماری ایما از جمله خودروهایی است که طی مرحله جدید عرضه خودروها در اختیار متقاضیان قرار داشت. اکنون آرین موتور شرایط فروش لاماری ایما ویژه مرحله جدید عرضه خودروها را اعلام کرده است. در این شرایط خودرو فوق با قیمت قطعی و موعد تحویل 90 روزه در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

مشتریانی که لاماری ایما را در دور جدید سامانه یکپارچه انتخاب کرده بودند، طی چند روز آینده می‌توانند برای سفارش این خودرو به سایت فروش اینترنتی آرین موتور مراجعه کنند. شرایط فروش لاماری ایما از روز یکشنبه سوم دی‌ماه 1402 برقرار می‌شود و تا پایان روز پنجشنبه هفتم دی‌ماه 1402 برقرار خواهد بود. فرآیند ثبت نام و تکمیل وجه این خودرو به صورت اینترنتی انجام می‌شود.

رنگ‌های موجود برای مشتریان شامل سفید، مشکی، خاکستری، سبز و قرمز هستند. همچنین شرایط فروش آرین موتور فاقد سود مشارکت و سود انصراف است. البته جریمه تاخیر 36 درصد سالیانه به مشتریان تعلق خواهد گرفت.

شرایط فروش لاماری ایما دی ماه 1402:

خودروقیمترنگجریمه تاخیرموعد تحویل
لاماری ایما۱,۴۳۱,۰۰۰,۰۰۰سفید، مشکی، خاکستری، سبز و قرمز36 درصد سالیانه90 روز کاری

لاماری ایما از جمله کراس‌اوورهای کوچک و محبوب بازار ایران به شمار می‌آید. محبوبیت این خودرو تا حدی است که پس از عرضه مجدد آن در سامانه یکپارچه، ظرفیت آن پس از مدت کوتاهی به اتمام رسید. همچنین با عدم عرضه دو رقیب جدی این خودرو یعنی کی ام سی K7 و فونیکس تیگو 7 پرو طی ماه‌های اخیر، علاقه مشتریان برای خرید این خودرو افزایش یافته است.

پیشرانه 1.5 لیتری توربوشارژر به کمک سیستم توربوشارژر و تزریق مستقیم سوخت، می‌تواند 195 اسب‌بخار قدرت و 285 نیوتن‌متر گشتاور آزاد کند. گیربکس هفت سرعته دوکلاچه نیز وظیفه انتقال قدرت را در این خودرو برعهده دارد. همانند بسیاری دیگر از کراس‌اوورهای کوچک، لاماری ایما نیز از سیستم انتقال قدرت دیفرانسیل جلو بهره می‌برد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین