با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
لاجیتک کیبورد ارگونومیک Wave Keys را معرفی کرد
عکس : کیبورد لاجیتک Wave Keys
.

لاجیتک کیبورد ارگونومیک جدیدی به نام Wave Keys معرفی کرده است که به کاربران کمک می‌کند تا در حالت طبیعی‌تری کار کنند. این کیبورد دارای یک طراحی جمع‌وجور به شکل موجی است که به شانه‌ها اجازه می‌دهد تا در وضعیت طبیعی‌تری قرار بگیرند.مشخصات کیبورد لاجیتک Wave Keys

این کیبورد از نظر طراحی دارای یک قاب موجی‌شکل است که کلیدهای آن به صورت منحنی چیده شده‌اند تا به کاهش فشار روی دست‌ها و مچ‌ها کمک کنند. از طرف دیگر، پد اعداد آن دارای طراحی کلاسیک است. لاجیتک کیبورد جدید خود را در دو رنگ خاکستری و سفید ارائه کرده است.

این شرکت خود را متعهد به سازگاری با محیط زیست کرده و در کیبورد Wave Keys از 46 درصد پلاستیک بازیافتی در مدل سفیدرنگ آن و از 61 درصد پلاستیک بازیافتی در مدل خاکستری‌ آن استفاده کرده است. Wave Keys همچنین دارای یک تکیه‌گاه مچ با سه لایه مواد پشتیبانی، از جمله مموری فوم و یک براکت زاویه‌دار 4+ درجه است. همچنین سطح لمسی آن به راحتی تمیز می‌شود.

شما می‌توانید این کیبورد را از طریق بلوتوث یا رسیور Logi Bolt، با دستگاه خود جفت کنید. این صفحه‌کلید همچنین از Easy-Switch پشتیبانی می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد با یک کلیک بین چند کامپیوتر، تبلت یا گوشی خود سوئیچ کنند. این کیبورد قابلیت اتصال همزمان به سه دستگاه را دارد و دوام باتری آن تا سه سال است که بستگی به نحوه استفاده شما دارد.

لاجیتک توصیه کرده که کیبورد Wave Keys را با ماوس عمودی Lift استفاده کنید که دارای طراحی زاویه‌دار 57 درجه است و می‌تواند مچ را بالا ببرد و فشار وارده به آن را و همچنین پیچش ساعد را کاهش دهد.

کیبورد Wave Keys از فردا در آلمان به قیمت 99.99 یورو عرضه می‌شود. همان‌طور که گفته شد این دستگاه در دو رنگ سفید و خاکستری قابل دسترس خواهد بود.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین