با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
تکنو لپ‌تاپ مگابوک T1 و S1 Dazzling Edition را رونمایی کرد
عکس : پ‌تاپ مگابوک T1
.

تکنو در نمایشگاه IFA 2023 با لپ‌تاپ مگابوک S1 Dazzling Edition فناوری تغییر رنگ را به دنیای لپ‌تاپ ‌ها آورده است. این شرکت همچنین از لپ‌تاپ جدید مگابوک T1 رونمایی کرده است.

تکنو به‌تازگی جدیدترین گوشی مفهومی رول شدنی خود با نام فانتوم آلتیمیت را معرفی کرد که توجهات زبادی را به خودش جلب نمود. حالا این شرکت از جدیدترین لپ‌تاپ ‌های خود با فناوری پیشرفته رونمایی کرده است.<strong>تکنو</strong> مگابوک <strong>S1 Dazzling Edition</strong>

تکنو از فناوری فوتوایزومر چندرنگی در مگابوک S1 Dazzling Edition استفاده کرده است. رنگ این لپ تاپ با وجود اینکه سفیدرنگ است اما هنگام قرار گرفتن در معرض اشعه ماورابنفش دچار تغییر رنگ داینامیک می‌شود.

لپ‌تاپ S1 Dazzling Edition فعلا یک نمونه اولیه است و به مرحله تولید انبوه نرسیده است. با این‌حال، لپ‌تاپ 14 اینچی مگابوک T1 آماده ورود به بازار است. این لپ‌تاپ دارای بدنه فلزی آلومینیومی بسیار عالی بوده و با وجود ضخامت نازک و وزن کمی که دارد، دارای بزرگترین باتری (75 وات ساعت) در محدوده قیمتی خودش است.

لپ‌تاپ‌های جدید مگابوک S1 Dazzling Edition و T1 به‌همراه گوشی‌های هوشمند Pova 5 Pro 5G، Camon 20 Premier و Spark 10 Pro در رنگ جدید Magic Magenta و همچنین گوشی تاشو Phantom V Fold هم‌اکنون در نمایشگاه IFA 2023 تا تارریخ 15 شهریورماه به نمایش گذاشته شده‌اند.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین