با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
گوگل‌لنز از هوش‌مصنوعی در تشخیص بیماری‌های پوستی استفاده می‌کند
عکس : تشخیص بیماری‌ پوستی با هوش مصنوعی
.
ابزار جدید گوگل به والدین کمک می‌کند تا به این سوال پاسخ دهند که «آیا این جوش روی پوست جدی است؟»

گوگل قابلیت‌های جدیدی را برای ابزار جستجوی بصریش، موسوم به لنز (Lens)، اعلام کرد. با آپلود کردن عکسی از خود یا وضعیت پوست فرزندتان، می‌توانید از لنز برای جستجوی بیماری‌های پوستی که شباهت ظاهری به آن دارند استفاده کنید و به شما کمک کند تشخیص دهید که چه چیزی ممکن است باشد.

لنز گوگل یک ابزار تشخیصی نیست، بنابراین آن را جایگزینی برای پزشک در نظر نگیرید. اما با مشاهده تصاویر مشابه می‌تواند به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه در مورد اینکه آیا با پزشک اطفال تماس بگیرید یا فقط لوسیون کالامین را روی آن بمالید، کمک کند.
از حالا به بعد می‌توانید مشکل پوستی را در لنز جستجو کنید و می‌توانید از طریق اپ Google به لنز در سیستم‌های عامل اندروید و iOS دسترسی داشته باشید.

علاوه بر این قابلیت جدید خاص و در عین حال مفید جستجوی مشکلات پوستی لنز، گوگل اطلاعیه‌های دیگری نیز درباره این محصول خود داشت. لنز به زودی با ربات چت هوش‌مصنوعی بارد این شرکت ادغام خواهد شد. بارد، که در همایش Google I/O از آن رونمایی شد، اکنون چندوجهی شده است، به این معنی که می‌توانید تصاویر را هم در درخواست‌هایتان از آن بگنجانید. به عنوان مثال، می‌توانید تصویر پرنده‌ای را که نمی‌شناسید آپلود کنید و از بارد بخواهید که در شناسایی آن به شما کمک کند.
ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین