با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
میتسوبیشی اوتلندر جدید در قالب چهار تیپ وارد بازار ایران خواهد شد + قیمت ها
عکس : میتسوبیشی اوتلندر
.

آرین موتور به عنوان نماینده رسمی میتسوبیشی در ایران، تصمیم گرفته است تا خودروهای این برند را نیز به بازار خودرو ایران عرضه کند. نخستین خودرویی که از برند میتسوبیشی به بازار ما خواهد رسید، نسل جدید میتسوبیشی اوتلندر است. این خودرو طی دوره قبلی واردات در قالب تیپ‌های درون‌سوز و پلاگین هیبریدی به بازار ما عرضه شد.به گزارش سرویس اخبار خودرو سایت شات ایکس و به نقل از دیجیاتو آرین موتور برای افزایش تنوع محصولاتش در دوره جدید واردات خودرو، تصمیم گرفته است تا اوتلندر را در قالب تیپ‌های متفاوتی وارد بازار کند. این خودرو در قالب چهار تیپ L-Line، M-Line، H-Line و P-Line به بازار خودرو ایران عرضه خواهد شد. ارزش گمرکی این خودروها در حال حاضر مشخص شده است. قیمت دلار نیمایی در زمان نگارش این مقاله، حدود 39200 تومان بوده است.

جدول ارزش گمرکی میتسوبیشی اوتلندر جدید:

تیپ خودروارزش گمرکی (دلار)قیمت با محاسبه دلار نیمایی (تومان)
H-Line۱۸,۸۸۹740,448,800
M-Line۱۸,۹۸۱744,055,200
L-Line۱۹,۰۷۴747,700,800
P-Line۱۹,۲۵۰754,600,000

تمامی تیپ‌های میتسوبیشی اوتلندر جدید با یک ترکیب فنی به بازار خودرو ایران می‌رسند و تنها تفاوت آن‌ها در بخش امکانات رفاهی و ایمنی خواهد بود. البته سیستم انتقال قدرت این خودروها نیز در برخی تیپ‌ها تک‌دیفرانسیل خواهد بود و سایر تیپ‌های آن دودیفرانسیل هستند.

هر چهار تیپ میتسوبیشی اوتلندر به موتور 1.5 لیتری توربوشارژر مجهز هستند. نسخه‌های قوی‌تر این خودرو در کنار موتور درون‌سوز، از سیستم هیبریدی خفیف نیز بهره‌مند هستند. این خودرو با آرایش کابین پنج نفره یا هفت نفره عرضه خواهد شد. گیربکس اتوماتیک CVT‌ نیز وظیفه انتقال قدرت را در تمامی نسخه‌ها برعهده دارد. البته برخی منابع عنوان کرده‌اند که میتسوبیشی اوتلندر جدید وارداتی، از پیشرانه 1.5 لیتری تنفس طبیعی بهره می‌برد. پس از انتشار کاتالوگ رسمی این خودرو، مشخصات آن را در دیجیاتو به‌روزرسانی خواهیم کرد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین