با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
یک اسکرین شات از رابط کاربری Nothing OS جدید منتشر شد
عکس : اسکرین شات از رابط کاربری Nothing OS
.
تصاویر اسکرین شات معمولا اطلاعاتی در مورد مشخصات سخت‌افزاری محصولات مختلف در اختیارمان نمی‌گذارند، اما این بار ظاهرا قضیه کمی متفاوت است. آقای Carl Pei با انتشار تصویری در توییتر، مدعی شد که این عکس متعلق به سیستم عامل Nothing OS 2.0 است. اگر چنین موضوعی صحت داشته باشد، آخرین تصاویر منتشر شده از گوشی هوشمند Nothing 2 با واقعیت در تناقض است.

در حال حاضر،‌ اطلاعات زیاد و مختلفی از این محصول در رسانه‌های خبری منتشر شده است. اطلاعاتی از جمله مشخصات سخت‌افزاری، قیمت، زبان طراحی و مواردی از این قبیل.

حالا که بحث قیمت به میان آمد، باید بگوییم برخی شایعات جدید حاکی از آن است که باید انتظار افزایش قیمت نسبت به نسل اول این گوشی هوشمند را داشته باشیم. ناتینگ فون 2 برای سایز 256 گیگابایتی احتمالا با قیمت پایه 800 و برای نسخه 512 گیگابایتی هم با قیمت پایه 930 دلار همراه خواهد بود. اما برای تأیید این موضوع، باید مدت زمان بیشتری منتظر بمانیم.

همه ما می‌دانیم که آقای Carl Pei همیشه سعی داشته است تا هیجان کاذب در مورد محصولات خود ایجاد کند. روز پنج شنبه، وی تصویر اسکرین شاتی از نمای هوم اسکرین یک گوشی هوشمند را در اکانت توییتر خود به اشتراک گذاشت. پیش بینی می‌شود که این تصویر توسط گوشی Nothing Phone 1 گرفته شده، اما برخی افراد متوجه نکاتی در این تصویر شدند.
در این تصویر، می‌توانیم محل دوربین سلفی را تشخیص دهیم. در گوشی ناتینگ فون 1، دوربین سلفی درون یک پانچ هول در سمت چپ صفحه نمایش قرار گرفته بود، اما در تصویر منتشر شده می‌بینیم که نشانگر ساعت در این محصول جای خوش کرده است. سایر علائم در سمت راست به چشم می‌خورد.

طبق این تصویر، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که دوربین سلفی در محصول جدید کمپانی ناتینگ به مرکز صفحه انتقال پیدا کرده باشد. پیش‌تر تصویری از این محصول با دوربین سلفی تعبیه شده در سمت چپ منتشر شده بود. البته آقای Carl Pei همان زمان به این موضوع اشاره کرد این تصاویر واقعی نیست.

از آن جا که اسکرین شات یاد شده توسط شخص آقای Carl Pei منتشر شده، می‌توانیم مطمئن باشیم که صحت داشته و وجهه قانونی دارد. ماه آینده، باید منتظر رویداد معرفی Nothing Phone 2 باشیم و اگر علاقمند به این محصول هستید، مطمئنا روزهای داغی را پیش روی خواهیم داشت.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین