با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
گیک بنچ 6 برای بنچمارک گوشی‌های مدرن از راه رسید
عکس : گیک بنچ 6 برای بنچمارک گوشی‌های مدرن
.

بنچمارک جدید گیک بنچ 6 توسط Primate Labs معرفی شد. پلتفرم گیک بنچ یکی از معروف‌ترین پلتفرم‌های بررسی عملکرد دستگاه‌های مختلف است و حالا جدیدترین نسخه آن با بهبودهای زیاد ارائه شده است که در ادامه به تغییرات آن می‌پردازیم.‌تغییرات گیک بنچ 6 Geekbench

در گیک بنچ 6 تست‌های جدید و بهبودیافته‌ای اضافه شده‌اند که عملکرد CPU و GPU دستگاه‌ را از جنبه‌های مختلفی مورد بررسی قرار خواهند داد. این تست‌ها باعث می‌شوند تا عملکرد دستگاه، بهتر از قبل مورد ارزیابی قرار بگیرد و حتی بخش‌های جدیدی مثل واقعیت افزوده و یادگیری ماشین نیز مورد سنجش واقع شوند.

تست‌های جدیدی نیز به این بنچمارک اضافه شده‌اند که شامل تست تار کردن پس‌زمینه‌ها در ویدیوکنفرانس‌های آنلاین، تست حذف خودکار اشیاء ناخواسته از داخل عکس‌ها با استفاده از فناوری یادگیری ماشین و تست آنالیز، پردازش و تبدیل متن با استفاده از اسکریپت کردن زبان‌ها می‌شوند.

بنچمارک گیک بنچ 6 همچنین تست‌های چندهسته‌ای جدیدی را ارائه کرده که برحلاف نسخه قبلی نحوه ‌همکاری هسته‌ها با یکدیگر را ارزیابی خواهند کرد. بنابراین، در بنچمارک جدید دیگر به هر کدام از آن‌ها وظیفه خاصی سپرده نخواهد شد.

این تغییر به‌ویژه برای کامپیوترها و لپ‌تاپ‌ها که به‌طور فزاینده‌ای از ترکیب هسته‌های قدرتمند (عملکردی) و کم‌مصرف استفاده می‌کنند بسیار سودمند است. گیک بنچ ۶ همچنین از Vulkan به عنوان نسل بعدی API گرافیکی بین‌پلتفرمی پشتیبانی می‌کند. به این ترتیب می‌توانید نتایج یک دستگاه iOS را با یک اندرویدی مقایسه کنید. این بنچمارک هم‌اکنون برای دستگاه‌های اندرویدی، ویندوزی، مک و لینوکس قابل‌دسترس است.

دانلود برای دستگاه های آیفون

دانلود برای دستگاه اندروید از گوگل پلی

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین