با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
استفاده از «چت‌جی‌پی‌تی» در خودروهای پژو
عکس : پژو
.

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از رویترز، شرکت خودروساز فرانسوی پژو اعلام کرد برند استلانتیساین شرکت قصد دارد از چت‌جی‌پی‌تی برای بهبود دستیار صوتی در خودرو و ون های خود استفاده کند. این خودروساز در بهره‌برداری از این ربات محبوب هوش مصنوعی به رقبایی مانند فولکس واگن و مرسدس بنز پیوست.به گزارش سرویس اخبار خودرو سایت شات ایکس و به نقل از فارس جروم میشرون، مدیر طرح محصول پژو گفت: «ما چت جی پی تی را در همه خودروها از جمله مدل جدید e-3008 و ون های کوچک معرفی خواهیم کرد.»

پژو نسخه آزمایشی سرویس ChatGPT را که قادر به اتصال به کنترل های خودرو و پاسخ به بسیاری از سوالات عمومی یا ناوبری است، در روز چهارشنبه در پنج کشور فرانسه، بریتانیا، آلمان، ایتالیا و اسپانیا راه اندازی خواهد کرد.

سال گذشته، مرسدس بنز آزمایشی را در ایالات متحده آغاز کرد که به رانندگان اجازه می داد از ChatGPT استفاده کنند.

فولکس واگن اوایل این ماه گفت که تا اواسط سال دستیار صوتی ChatGPT را برای تسهیل گفتگوهای تعاملی با رانندگان یکپارچه خواهد کرد.

پژو همچنین اعلام کرد که گارانتی هشت ساله جدیدی را برای e-3008 در مقایسه با گارانتی دو ساله فعلی برای خودروهایش ارائه خواهد کرد تا تلاش کند رانندگان بیشتری را تشویق کند که به سمت خودرو برقی بروند.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
واتساپاینستاگرام