با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
پلی استیشن ۵ اسلیم و افزایش ۵۰ دلاری قیمت نسخه دیجیتال
عکس : پلی استیشن ۵ اسلیم
.

مدل جدید «پلی استیشن 5» سونی روز گذشته معرفی شد و قرار است در فصل تعطیلات کریسمس امسال به بازار عرضه شود. این مدل کوچک‌تر و باریک‌تر شده و همچنان ویژگی‌های قبلی کنسول نسل نهمی پلی استیشن را دارد. در ادامه با ویژگی‌های پلی استیشن 5 اسلیم آشنا شوید.

کنسول پلی استیشن ۵ اسلیم

، در هر دو مدل «دارای درایو نوری» و «کاملا دیجیتال» عرضه می‌شود. هر دو نسخه از این مدل، بیش از 30 درصد باریک‌تر شده‌اند. مدل استاندارد 18 درصد و مدل دیجیتال هم 24 درصد سبک‌تر شده‌اند.

در کنار تغییرات ظاهری، حافظه SSD داخلی کنسول به 1 ترابایت ارتقا یافته است. این افزایش فضای ذخیره می‌تواند به بهبود فروش این کنسول کمک کند. اگرچه سونی تایید کرده همچنان می‌توانید حافظه‌ی این کنسول را افزایش دهید.قیمت پلی استیشن ۵ اسلیم

استاندارد که به دیسک‌خور است نسبت به مدل فعلی تغییر نکرده، اما مدل دیجیتال 50 دلار گران‌تر می‌شود. بدین ترتیب پلی استیشن ۵ اسلیم

استاندارد با همان قیمت 499 دلاری فعلی پوست‌اندازی خواهد کرد. اما قیمت پلی استیشن 5 دیجیتال به 449 دلار افزایش خواهد یافت.

سونی همچنین تاکید کرده که بعد از تمام شدن موجودی فعلی بازار، تنها مدل‌های اسلیم تولید و عرضه می‌شوند.

خریداران کنسول دیجیتال اسلیم می‌توانند درایو نوری بلوری الترا اچ‌دی را به صورت جداگانه با قیمت 70 دلار بخرند. همچنین کنسول از یک پایه‌ی نگهدارنده عمودی هم استفاده می‌کند که البته باید جداگانه و با قیمت 30 دلار خریداری شود.

همچون گذشته کارایی و عملکرد هر دو مدل یکسان است.

قیمت‌گذاری پلی استیشن 5 اسلیم را ببینید:

 آمریکا:

  • استاندارد: 499.99 دلار آمریکا
  • دیجیتال: 449.99 دلار آمریکا

 اروپا:

  • استاندارد: 549.99 یورو
  • دیجیتال: 449.99 یورو

 ایران:

  • به‌زودی…

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین